|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Шарлиз Терон: за синот кој го посвои во тајност

Редакција Рингераја, 17.3.2012
Во почетокот на оваа недела Шарлиз Терон објави дека станала мајка, а сега ни открива детали за синот кој го посвои во тајност

image
/51


 

 

На Ryan Seacrest's KIIS FM радио, 36-годишната оскаровка кажа дека нејзиниот син е стар четири месеци и дека се вика Џексон. Зборуваше и за тоа колку нејзиниот живот се променил откако го добила најрадосниот подарок во нејзиниот живот.

Оскаровката кажа дека сеуште не научила добро да го пресоблекува бебето, но дека тоа е прекрасно и ја прави многу среќна.

Шарлиз Терон доби премногу честитки и изјави за поддршка од своите пријатели: "Беше неверојатно колку голем број на честитки добив".

Актерката отсекогаш посакувала да биде мајка. Таа не била во сериозна врска, откако раскина со Стјуарт Таунсенд во 2010 година. "Горда е што стана мајка и покрај тоа што е сама".

Календар на вакцинација
Вашето дете треба да се вакцинира за да неговиот организам стекне имунитет на некои од тешките заразни болести. Вакцинат...
10
Календар на исхрана од 4-12 месеци
Воведувањето на цврста храна кај доенчињата може да биде забавно, весело и интересно, но е предмет на сомнежи и двоумење...
7
Детска парализа
Детска парализа е заразна болест предизвикана од вирус што го напаѓа нервниот систем кај децата до 5 годишна возраст и п...
5
Што кога носето е затнато?
Зимата е сезона на настинки, а инфекциите на горните дишни патишта кај децата се многу почести отколку кај возрасните. Д...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

problem,maka,bolka
mime

koga imas nekoj (problem,maka,bolka) dali toj treba da go spodelis so drugite kako za pomos,konsultacija ili cisto da se olesnis?

ne ,pa zosto? (10%)

da,za da mi pomogne nekoj (17%)

od maka nema sram? (4%)

koj prasva ne prosi!! (4%)

zavisi za sto!!! (39%)

za bilo so da e ke baram(konsultacija,pomos ili ramo za placenje) (25%)


Број на сите гласови: 69

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!