|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Ребека е бремена со близнаци!

Редакција Рингераја, 5.6.2013
Нашата популарна пејачка повторно ќе стане мајка!
Клучни зборови:

image
/11


 

 

Пејачката Ребека е во петтиот месец од бременоста.

Таа веќе има едно дете со својот сопуг, а сега има среќа да стане мајка и на близнаци.

- „Ребека е среќна исто како и нејзиното семејство што ќе има близнаци, изјавил близок пријател на ребека за Либертас.

Ќе родам момче или девојче?
Не можете да дочекате да дознаете дали носите момче или девојче? Можеби ќе Ви делува чудно, но може да се забавувате дод...
11
Алкохол и бременост- влијание врз плодот
Како алкохолот влијае на плодот? (англиско видео)
7
Како витаминот Б6 влијае на утринските мач...
Утринските мачнини за време на бременоста и најчесто во нејзиниот почеток се еден од најголемите проблеми во овој период...
6
Детето развива јазични навики пред да се роди
Гласот на трудницата развива јазични навики кај нејзиното неродено дете, открија научниците од медицинскиот институт во ...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар: