|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Породување: Постои ли нешто поубаво?

Редакција Рингераја, 18.8.2014
Погледнете ги најубавите фотографии настанати при раѓање на нов живот, собрани во неодоливо видео, кое допре многу срца

/11


 

Искрени, емотивни, нежни, насмеани, во солзи, мајките пуштаат раце кон своите новородени бебиња. Со нив се радуваат татковците, постарите браќа и сестри, збунети од неверојатното сознание дека стекнале пријатели за цел живот. На овие фотографии се забележани контракции, прегратки и уште многу преубави моменти...

Породилни приказни
Ве повикуваме да се вклучите и да ја разубавите Рингераја со вистински приказни - со Вашите приказни од породувањето. Сп...
5
aneane: Мојата породилна приказна
Моментот кога јас се претворив во “ние”
4
big_mama817: Мојата породилна приказна
Моментот кога јас се претворив во “ние”
4
kkkk: Мојата породилна приказна
Моментот кога јас се претворив во “ние”
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Posle kolku vreme?
virgo

Posle kolku vreme vo brak mislite deka treba da razmisluvate za dete?

posle 6 meseci (40%)

posle 1 godina (40%)

posle 2 godini (20%)


Број на сите гласови: 10

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!