|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

На тато најубаво се спие!

Youtube, 14.3.2012
Погледнете го ова преслатко видео и признајте дека сакате и Вам децата да Ви се качуваат на глава :)
Клучни зборови:

/11


 

 

Бебето сигурно сонува некој сладок сон, а ниту на тато не му е лошо.

 

 

 

10 вкусни овошни кашички за бебе
Направете сами сладок оброк за своето бебе! Домашните кашички се повкусни, поздрави, поевтини. Еве неколку предлози...
6
Дијареа (пролив) кај децата
Летото е сезона на цревни инфекции. Високите температури придонесуваат за размножување на бактериите, вирусите и цревнит...
4
Како да одгледате паметно дете?
Постојат голем број на работи кои можете да ги направите на почетокот на детскиот живот, за да му помогнете на неговиот ...
4
Толкување на резултатите од крвните анализи
Да се обидеме сами да ги протолкуваме резултатите од крвните анализи
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Koe ime e poubavo ?
Blue Glow

Pomos ringerajki !!!

Sandra (8%)

Mia (22%)

Ana (23%)

Anja (20%)

Jana (27%)


Број на сите гласови: 148

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!