|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Методите на воспитување на Меган Фокс

Редакција Рингераја, 5.4.2016
Ќе те одгледам и ќе ти дадам крилја

image
/11


 

Меган Фокс е една од најубавите, познати и богати жени во светот, но тоа не и пречи да биде вистински посветена мајка. Таа им  обезбедува се што е потребно на своите синови, но категорично им забранува да гледаат телевизија и да си играат со таблет.  

"Не сакам моите деца да се зависници од технологијата. Им дозволувам повремено да гледаат телевизија, но тоа се случува навистина ретко. Претпочитам да ги направам" уметнички хипици "отколку модерни деца кои се заинтересирани само од компјутерски игри. Исто така мислам дека телевизијата би влијаела многу негативно врз развојот на Ноа и Боди. Сакам моите деца да имаат високи вредности и да можеме да одржиме добра комуникација. Се обидувам да ги научам да бидат активни, затоа постојано правиме нешто заедно.
Немаме многу време за одмор, но знам дека напорите ќе вродат плод и дека ќе одгледам две прекрасни момчиња. "

29-годишната актерка дефинитивно се гордее со своите деца и често го покажува споделувајќи нивни слики на Instagram. Една од последните е со неа и помалиот син нејзин Боди со текст:

"Ќе те одгледам и ќе ти дадам крилја"

Не ја сакав жена ми кога се венчавме...
Јас сум смешен, eмоционален, надпросечно сентиментален тип. Претпоставувам затоа и реков на жена ми дека ја сакам на вто...
4
Самохран татко нацртал како изгледа негови...
Секој родител барем еднаш помислил дека времето трае покусо отколку трепнување на окото. Понекогаш ви се чини дека вашет...
4
Непослушните деца се поуспешни во животот?
Ако вашето дете одбива да ве слуша, тоа го прави она што го сака, и воопшто немојте да му се лутите. Децата со таков кар...
3
Не го вртете детето држејќи го за раце
Не постои родител кој не го завртел своето дете околу себе дрејќи го за раце. Сепак, една мајка има совршена причина кој...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Dali sakate da kuglate?

Da (0%)

Ne (50%)

Ponekogas (50%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!