|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Мараја Кери се врати на сцената

Редакција Рингераја, 3.3.2012
Десет месеци по породувањето, Мараја Кери се врати на сцената во Gotham hall во Њујорк

image
/11


 

 

Облечена во тесен црн фустан, прекриен со дијаманти, сопругата на Ник Канон во придружба на бенд и танчерки, ги пееше хитовите  "It's Like That," "Obsessed," "I'll Be There," и новата верзија на "Shake You Off."

"Ова е мојот прв настап, откако ги имам близнаците" - изјави среќната Мараја.

За цело време на концертот имала проблеми со слушалките, на што се пошегувала дека опремата е застарена и дека датира од пред бебињата.

Мараја сакала да ги донесе и близнаците на настапот, но тоа било нивното време за спиење.

 

 

 

 

Што не сакаат бебињата?
Бебињата се мали, беспомошни и потребна им е нашата постојана грижа. Но не треба да ги потцениме и да мислиме дека не зн...
48
“Грешки” кои ги правиме со новородените бе...
Никој не знае како да биде родител, се додека не добие бебе. Повеќето родители ќе ви кажат дека правеле погрешни работи ...
26
Чести грешки при заспивањето на бебето
Заспивањето на бебето е тешка мисија која често виси на работ на успех
14
Целосно повивање на бебиња - да или не?
Традиционалното целосно повивање на бебињата повторно се враќа како тренд меѓу младите мајки, но експертите нагласуваат ...
8


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Ve molam za sovet
zbuneta1

Brenena sum 4 meseci potocno 16 nedela ,ne abortiran na vreme zosto mi kaza deka ke bideme zaedno i na krajme ostavi sama.Pomoglete mi sto da pravam da go zadrzam ili da abortiram zosto i samata neznam sto bi bilo ispravno ?

da go zadrzam (88%)

ili ne (12%)


Број на сите гласови: 285

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!