|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Ќерката на Хурем во прегратките на тато!

Редакција Рингераја, 8.8.2014
Пет месеци откако познатата глумица Мерием Узерли ја донесе на свет својата ќерка, таа деновите конечно го запозна својот татко, бизнисменот Џан Атеш

image
/11


 

Објавувајќи на Инстаграм фотографија како малата Лара Узерли го држи цврсто за рака, бизнисменот Џан Атеш потврди дека се сретнал со својата ќерка Лара.

Повеќе нема сомнеж - закоравениот плејбој, познатиот бизнисмен Џан Атеш, падна на колена пред една млада дама. Станува збор за неговата ќерка Лара, која ја донесе на свет Мерием Узерли, во февруари 2014 година, спротивно на неговата желба.

Џан на неговиот профил на Инстаграм објави фотографија која ни покажува како ќерката Лара цврсто го стега неговиот прст, со што ги потврди гласините дека конечно се сретнал со својата ќерка.

 

1

 

2

Фото: Синот на Тамара наполни една година
Среќен роденден ДАРЕН!!!
78
Ѕвезда на бебе календар за 2020 година - МАЈ
Мирисот на пролетта е насекаде, птиците пеат, а на небото излегла една најсјајна ѕвезда - МАЈСКАТА ЅВЕЗДА
27
Ѕвезда на бебе календар за 2020 година - Ф...
Дојде моментот да блесне и втората ѕвезда на небото на Рингераја, ѕвездата на месец ФЕВРУАРИ
8
Ѕвезда на бебе календар за 2020 година - МАРТ
Оваа вечер нека свети најсилно, бидејќи блеснува ѕвездата за месец МАРТ
8


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Кое е поубаво !!!! :)
Jasy

Иако навидум се "исти", но сепак постои некоја разлика дали Влатко или Владимир. Со мм имаме дилема тој сака Влатко, а јас сакам Владимир. Па да видам што мислите вие кое според вас е поубаво и позвучно.

Влатко (36%)

Владимир (64%)


Број на сите гласови: 177

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!