|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Главните актери од серијата Мојот Син се во врска

Редакција Рингераја, 3.10.2017
Илкер Калели, алијас Појраз и Бурчин Терзиоглу, алијас Ајшеѓул се во врска?!
Клучни зборови:

image
/11Серијата секојдневно им приредува возбудувања на македонските гледачи кои несомнено тврдат дека ова е една од најдобрите и нивни омилени серии.

Интересно е тоа што убавата актерка Бурчин Терзиоглу која ја глими Ајшеѓул по разводот од сопругот и колега Мурат Јилдирим, или попознат како Саваш во 2014 година, после шест години навидум хармоничен брак сега е во врска со колегата Илкер Калели или Појраз.

Среќата на фановите е неизмерна, а Бурчин и Илкер уживаат и на приватен и на професионален план кога се заедно!

1

2

3

4

5

6

Мени за убава и здрава кожа
Млечни производи, лосос, зрнесто овошје, зелен чај и вода. Тоа се само некои од продуктите кои редовно би требало да ги ...
3
Направете сами: Крем против стрии
Стриите се спомени од бременоста, кои секоја трудница сака да ги избегне. Испробавте се што е можно и пак се појавуваат?...
3
Женствени вибрации - Bella пролет/лето 2018
Верни на вкусот на модните зависници, Bella ја најавува новата сезона подинамично од кога било
3
Среќен 8-ми март на сите жени!
“Без жена почетокот на нашиот живот би бил без помош, средината без задоволство, а крајот без утеха”, рекол Бајрон.Среќе...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Rodenden
Jana9

Kade go proslavuvate rodendenot na vaset_o dete?

Igroteka (56%)

Restoran (7%)

Doma (33%)

Ne go slavime (4%)


Број на сите гласови: 45

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!