|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фризури за долгата коса на вашата ќерка

Редакција Рингераја, 10.9.2020
Секоја мајка сака нејзината ќерка да изгледа како принцеза секој ден. Грижејќи се за секој детал на својата ќерка, мајката обрнува големо внимание и на нејзината коса. Во прилог се неколку предлози за убава, модерна и прибрана фризура на ќерката
Клучни зборови:

image
/11


Ако вашата ќерка има долга коса, сигурно не сакате да има истата фризура постојано. За излегување од секојдневната  рутина, можете да ги испробате овие лесни стилови, со кои ќе направите промени во фризурите на вашата ќерка.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

Сок од калинка наместо виагра?!
Мажите и жените, кои секојдневно пијат по една чаша сок од калинка, го зголемуваат нивото на тестостерон во организмот, ...
4
Фризури кои ќе Ве направат 10 години помлади!
Разликата меѓу свеж младалачки и стар изглед може лесно да се поправи со вистинска боја за коса, плетенки или пунџа. Не...
3
Дали е потребно да мокрите и да се тушират...
Иако експертите велат дека нема причини за чистење на гениталиите после секс, за многу луѓе, хигиената по сексуалниот од...
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

neda
dzodzo(84%)

(16%)


Број на сите гласови: 44

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!