|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фотографии од венчавката на Борко Ристовски

Редакција Рингераја, 4.2.2018
Бремената сопруга на Борко Ристовски сподели фотографии од венчавката

image
/11


 

Пред неколку дена, Борко и Николина Ристовски запливаа во брачните води. Среќната сопруга на голманот на македонската ракометна репрезентација сподели фотографии од венчавката на своите профили на социјалните мрежи.

Парот го очекува првото дете, кое е момче и ќе го носи името на покојниот татко на Борко, Душан.


1

 

2

 

3

4

5

 

6

Писмо од една загрижена трудница
Смрт на родилка во една приватна клиника, грешка со бебиња во државна болница... Во осмиот месец од бременоста сум, слуш...
4
Mајка го роди ШЕСТОТО дете во ходникот на ...
Само што влеговме во вратата, му реков: 'Тревис, време е. Тој е тука'. Ги спуштив панталоните бидејќи чувствував дек...
4
Кегелови вежби
Кегеловите вежби се едноставни, но многу ефикасни и би требало да ги научи секоја жена, независно дали е бремена или не....
3
Бременост, 5-та недела
Неверојатно, но вистинито! Зачетокот од 5. недела па натаму се вика ембрион и во овој период почнува интензивен развој н...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Sisence za bebe
Goga 27

Kakvo sisence koristi Vaset_o bebe?

Stakleno (51%)

Plasticno (49%)


Број на сите гласови: 55

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!