|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Татко на 4 ќерки стана хит на интернет

Редакција Рингераја, 6.3.2018
Тој постојано е задолжен за грижата за своите ќерки, а понекогаш дури мора да прави и јога пози со нив
Клучни зборови:

image
/11


Дури и да немате деца, сигурно сте забележале дека да се биде родител не е лесна работа.

Тие мора да се погрижат нивните деца да бидат добро нахранети, облечени, воспитани, но и одлично да се забавуваат, а сето тоа понекогаш става преголем товар на рамениците на родителите.

Симон е татко на четири ќерки, кој стана вирален хит со забавното прикажување како изгледанеговото секојдневие.

 

1

2

4

3

4

5

6

7

8

9

10

12

13

14

15

16

17

19

Игри за поттик на интелегенцијата кај децата
Општо познато е дека периодот од раѓањето до седмата година е период на најинтензивен раст и развој на детето, како во ф...
4
4 фази на оженетиот маж
Кога ќе стапи во брак, мажот почнува да се сомнева во својата одлука. Нема ништо необично во тоа што стравува да биде со...
4
Девојчињата прерано на штикли
Многу од производителите на чевли во својата понуда денес имаат и штикли за деца. Лекарите предупредуваат дека носењето ...
3
Детето има испакнати уши. Како да се испра...
Испакнатите уши се извор на непријатност не само кај децата, но и кај возрасните. Ако бидат преземени мерки навреме, пр...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Пијан/а...
predrag

Колку често се опијануваш?

Еднаш дневно (15%)

Еднаш неделно (15%)

Еднаш месечно (26%)

Еднаш годишно (44%)

Поретко (0%)

Никогаш (0%)


Број на сите гласови: 80

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!