|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Ирина Шајк на прошетка со ќеркичката Леа

Редакција Рингераја, 3.8.2017
Ирина Шајк и Бредли Купер со ќеркичката Леа на прошетка во Лос Анџелес

image
/11


 

Ирина Шајк и Бредли Купер уживаат во улогата на родители. Семејна прошетка на славниот пар со нивната мала ќеркичка Леа де Сејн беше овековеченa од папараци.

На фотографиите, 42-годишниот актер го носи во кенгур четиримесечното девојче, додека 31-годишната Русинка чекори покрај нив, облечена во комфорен макси фустан.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

Прераното одвикнување од пелени е штетно!
Родителите кои ги одвикнуваат децата од пелени пред третата година од животот можеби прават голема грешка, тврдат стручњ...
9
Бањање кое ќе Ве остави без здив
Толку нежност! Толку убавина! Нема да останете рамнодушни...Задолжително погледајте
4
Прашавме доктор: Справување со нејадењето
Рингераја постојано и будно ги следи Вашите проблеми од сите области. Со цел да Ви помогнеме воспоставивме соработка со ...
3
Дали икањето кај бебињата е нормално?
Кога ќе го видиме нашето малечко бебе како се мачи со икање, често се грижиме дали тие контракции можат некако да му наш...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Kolku?
Jana9

Kolku kilogrami kacivte za vreme na bremenosta?

3 (17%)

5 (0%)

10 (17%)

15 (33%)

20 (0%)

25... (33%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!