|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Џенифер Гарнер и Бен Афлек имаат син!

Редакција Рингераја, 29.2.2012
На Џенифер Гарнер и Бен Афлек им се роди третото дете. 39-годишната актерка родила син, кој ќе има две сестрички, 6-годишната Виолет и 3-годишната Серафина. Честитки!

image
/11


 

 

Парот, кој е во брак седум години, ја објави бременоста на Џенифер во август, 2011 година.

За сето време Џенифер беше во движење, заедно со двете ќерки, Виолет и Серафина. Минатата недела е видена во јавност како ги носи ќерките во библиотека.

Во претходниот месец објавија дека ќе им дозволат на ќерките да го изберат името за нивното братче.

"Нашите ќерки активно работат на избор на име. Прво сакаа да се вика Дизни, потоа Пајо Паторот, па Мики Маус Афлек. Потоа се префрлија на Петар Пан, Капетанот Кука...", низ смеа раскажува Џенифер.

 

"Доаѓаат со подготвена листа и велат - Ајде да организираме натпревар за избор на име. Или да направиме анкета. Се

забавуваат, очекувајќи го братчето."

 

Им честитаме!

Рекордери во пелени
Занимавањето со спорт на најмала возраст треба да му дава на детето задоволство и можност за развивање на телесните и ум...
13
Првите фотографии на Тамара Тодевска со синот
Првите фотографии од Тамара Тодевска со новороденото синче, сопругот и ќеркичката
13
Детето се учи додека е мало
Родителите треба уште од мало да го упатуваат детето како треба да се однесува, бидејќи само така убавото однесување ќе ...
11
Календар на исхрана од 4-12 месеци
Воведувањето на цврста храна кај доенчињата може да биде забавно, весело и интересно, но е предмет на сомнежи и двоумење...
5


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Kozmetika
AnMari

Dali mlekoto za telo sozdava otrovi koi vleguvaat vo majchinoto mleko?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!