|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

2013: Бебе кои ги освои нашите срца!!!

Редакција Рингераја, 3.1.2013
Зачудувачка фотографија на која бебе, во моментот на раѓање, низ отворот на мајчиниот стомак го фаќа докторот за рака, стана хит на интернет во 2013. година, откако среќните родители ја поставија на Фејсбук
Клучни зборови:

/21


 

 

Бебето, со царски рез, го родила мајката Алиша Еткинс на 9. октомври минатата година, а нејзиниот сопруг Ренди го овековечил тој момент со фотоапарат, пренесува Дејли Мејл.

Докторот викна"Еј, ме фати за прст!", се сеќава Ренди опишувајќи ја неверојатната глетка на малото бебешко раче, кое му помага на докторот да го донесе на свет.

 

 

Фото: Што прават познатите мајки на плажа?
Со оглед на тоа дека е летна сезона, моментално на море престојуваат многу семејства, а меѓу нив и славни личности
12
Маленко стана татко по четврти пат
Александар Маленко денес доби син. Тој е татко по четврти пат!
5
Календар на исхрана од 4-12 месеци
Воведувањето на цврста храна кај доенчињата може да биде забавно, весело и интересно, но е предмет на сомнежи и двоумење...
4
Фото: Колку растат бебињата во една година?
Во ниту еден период во животот не се забелеуваат толкави промени во растот, како во првата година. Погледнете како тоа и...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

/
Jana9

So sto odite na odmor?

Avtomobil (100%)

Avtobus (0%)

Avion (0%)

Brod (0%)

Voz (0%)

Nesto drugo (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!