|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
vaska05
 (3.7.)


Корисник kapina и јас станавме пријателиi (13.5.)
Корисник kik@ и јас станавме пријателиi (14.7.)
Корисник xplorer и јас станавме пријателиi (5.7.)
Го менувам моето расположение во нерасположен. (3.7.)
Го менувам мојот статус во:
(3.7.)
Го менувам моето расположение во нерасположен. (3.7.)
Корисник pcelka3 и јас станавме пријателиi (2.7.)
Го менувам моето расположение во многу тажен. (1.7.)
Пишувам нов запис во дневникот: vaska05 (1.7.)
Имам 4 пријатели
Користиш пребарувач?
Пријатели
Мојот последен дневник
Pred 20 godini bevme vo vrska 3 godini potoa patistata ni se razdelija toj zamina vo stranstvo jas ostanav tuka posle 23 godini po nekoja slucajnost ili sudbina povtorno se sretnavme i ne ni trebase mnogu za da svatime deka seuste se sakame i mnogu brzo stapivme vo brak se trgna dobro jas ostanav bremena no se sluci najgolemata tragedija vo nasite zivoti morav vo 26 nedela predvreme da se porodam i go izgubivme bebeto toa bese 2012 godina od togas navamu ne mozam da ostanam bremena Od fondot ni odobrija invitro ama so donator na jajce kletki.Sega ni treba donator pa ako ima nekoja humana licnost koja bi sakala da ni pomogne da donira jajce kletka neka stapi vo kontakt so mene,ke bidam mnogu blagodarna zatoa ve molam za pomos.

0
0