|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Farina04
Корисникот не го променил својот статус.

Пишувам нов запис во дневникот: бременост ...или некој друг проблем?! (28.8.)
Отварам нова дискусија бременост или ... ?! (28.8.)
Отварам нова дискусија бременост или ... ?! (28.8.)
Немам пријатели
Користиш пребарувач?
Мојот последен дневник
девојки/мајки доколку имал некој слична ситуација со мојата ве молам да ми даде некој совет

0
0