|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Што правеше денес вашето детенце?
31.1.2016 23:23:47   
marchi
imame tema sto pravevte vie denes za majkite ama ni treba i edna tema sto pravea vasite deca denes,ili pa kako mu pomina denot na vaset_o dete.
koi ativnosti gi pravi,koga stanuva dali prespiva,kolku si igra kolku gleda tv.... i se ostanato na koe se uci.
(ako ima vakva tema slobodno prenasocete)

< Поракaта ја уредил Snowhite RR -- 2.2.2016 10:21:42 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Што правеше денес вашето детенце?
3.2.2016 16:13:09   
marchi
Bidejki nikoj ne spodeli nisto na ovaa tema eve ke pocnam jas
Denes nie malku pokasno stanavme se sredivme pievme mleko i gledavme crtani dodeka jas da go ispijam kafeto potoa spremavme dorucek jadevme i izlegovme nadvor da trcame za da go iskoristime vremeto.sega kaj da e ke ruckame zasto vekje ogladnevme a posle ke igrame so igracinja a jas ke se relaksiram so kniga.

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Што правеше денес вашето детенце?
3.2.2016 23:40:43   
lukajana RR
Прво станаа ,појадуваа па го однесовме големото на училиште и правевме ручек па го земавме баткото бевме да возиме велосипеди па ручавме .
После отидовме во игротека да си поиграат а мама да пие кафе со тетките рингерајки.
Се вративме , се бањавме и веќе спијат user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Што правеше денес вашето детенце?
6.2.2016 0:25:04   
marchi
Nie denes pogolem del od.denot go pominavme vo raspravanje i objasnuvanje.zosto bilo taka,zosto da ne se pravi ova zosto da se.soberat igrackite.... Malku igravme malku gledavme tv i sega seuste se ubeduvame deka vremeto za spienje odamna pominalo

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Што правеше денес вашето детенце?
6.2.2016 23:00:26   
marchi
Denes imavme celosno ispolnet den.sabajle stana piese mleko pogleda crtani i zamina kaj svekor mi,se iznaigra so decata negovi posle koga dojde ctrase igrase pa gledase crtani i kaj i da e ke se spremame za spienje. A na vaseto dete kako mu ponina denot?

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 5
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?