|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Викенд
3.10.2014 8:49:44   
Mihaela 2010
Vikendov planirame da setkame,do Sity moll ,mm da se podnovi neli za godisnicata a moze i jas ke si odberam nesto,mada sega kako sto ke rastam i ne sakam da trupam garderoba,pa na rucek planirame da si sednemeuser posted image
Sakam bas cel vikend vo setanje da mi pomine,oti so sedenjevo na rabota stara baba stanav vise..

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Dilina)
Непосредна врска до пораките: 126
   RE: Викенд
3.10.2014 9:20:12   
Tanjat7880
Jas ushte od sega "go zalam"mojot vikend,vo plan mi e da pocnam so generalno cistenje,gi izvadif jorganite a ni prozori zabrishav ni zavesi isprav po spalnite,e toa me ceka ovoj vikend a I naredniot bogami,mora cisti da si docekame zimatauser posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 127
   RE: Викенд
3.10.2014 14:10:29   
Ilina87
Tanjat и јас си го жалам викендот, ќе ми помине во чистење. Почнав уште од вчера со генералка, перев теписи, па завеси, само да се исушат ама времето некако не ме радува. Утре ќе бришам прозорци и плакари ќе средувам. Се надевам барем недела ќе остани малку време за прошетка.

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 128
   RE: Викенд
30.11.2014 18:12:35   
scared RR
викендов ми помина во дремење по дома и мислење на глупости, ама здравје наредниот си го испланиравме да си отидеме негде user posted image

(Одговор на членот Ilina87)
Непосредна врска до пораките: 129
   RE: Викенд
25.5.2015 7:43:11   
AneLav RR
Ајде женски продолжен викенд беше оваа недела пофалете се кој како го поминал и кадеuser posted image Добро би дошла некоја идеја за наредниотuser posted image


_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 130
   RE: Викенд
25.5.2015 10:28:30   
mommy_angels RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: AneLav RR

Ајде женски продолжен викенд беше оваа недела пофалете се кој како го поминал и кадеuser posted image Добро би дошла некоја идеја за наредниотuser posted image



Незнам дали е погодно јас да пишувам,ама еве user posted image
Јас вчера и денес сум на работа,а дете ми е на гости кај баба и дедо,мм работи по цел ден,така да мојот викенд е за никаде.Се надевам другите ќе пишат поубави работи

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 131
   RE: Викенд
24.6.2015 17:59:53   
marchi
mene mi treba vikend posveten na relaksacija ama toa ko ke se prerpdam ke bide vozmozno user posted image ama ke se potrudam ov a leto da imam barem eden takov "vikend od sonistata posveten na samata sebe" user posted image

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 132
   RE: Викенд
23.1.2016 15:47:03   
mommy_angels RR
Да не се заречам,ама ај ќе си кажам утре планираме да одиме до Шапка,дете да се израдува на снег.Се надевам дека плановите ќе ми се остварат.user posted image
Инаку јас никогаш немам викенд,секогаш е полу -викенд.Секоја сабота ми е работна user posted image

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 133
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?