|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
7.2.2015 0:14:17   
Melanija RR
Веќе 5 месеци активно гледам др.Хаус. Сега почна 6та сезона кога се одвикнува од Вигантон, што понатаму открите ми нешто .Негде читнав дека и до затвор ќе стигнел user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
11.2.2015 14:26:49   
Melanija RR
Никој не го гледал лудиот Хаус?user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
11.2.2015 21:50:26   
niki
jas go gledav porano i mnogu mi bese interesen, imam izgledano nekolku sezoni
no so tek na vreme izgubiv interes
sega gledam mnogu malku televizija edinstvena serija koja seuste ja sledam e Grey's Anatomy veke mi se cini deka porasnav so serijava i se prasuvam dali ke ostaram gledajki giuser posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
11.2.2015 22:14:24   
Defne90 RR
Јас зависи од времето кое го имам на располагање,некогаш се случува да ги изгледам сите серии по фок програмите а некогаш немам време за ниедна.Ама во секој случај единствени две серии од кои не пропуштам епизода се The walking dead и American horror story.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
12.2.2015 12:43:34   
Hopeful RR
Хаус го гледав едно време ептен, ама и мене со тек на време ми се разводни, се едно исто секоја епизода. Но затоа, изгледав House of Cards и едвај ја чекам новата сезона сега наскоро, а исто и True Detective ме фасцинираше. Од ова што оди на тв, со задоволство ја гледав Private Practice, а сега New Girl и Gossip Girl, ко тинејџерка некоја user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
2.2.2016 12:08:34   
marchi
vo momentov osven turski serii gledam poucni emisi na TLC a hauting story,an hour to save your life,monsters inside me i jo frost:family sos.poslednata misia e epten pouna i pomaga vo semejnite odnosi i vospituvanjeto na decata.eve vi ja preporacuvam vo 14h ke ja davaat na TLC user posted image

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
2.2.2016 13:38:15   
Defne90 RR
The x files само гледам во вторник во 22 часот на фокс.Друго ништо.Не ни имам време најискрено.Преку ден обврски а вечер кога почнуваат сериите мене ќе ми се приспие и толку.Затоа само оваа редовно почнав да си ја следам од претходниот вторник, дека и нова сезона а ги имам гледано и претходните што се снимени уште пред сигурно десет години.Ми остави впечаток серијата и додека трае не планирам да пропуштам ни епизода.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
2.2.2016 14:40:35   
AnnaMolly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi

vo momentov osven turski serii gledam poucni emisi na TLC a hauting story,an hour to save your life,monsters inside me i jo frost:family sos.poslednata misia e epten pouna i pomaga vo semejnite odnosi i vospituvanjeto na decata.eve vi ja preporacuvam vo 14h ke ja davaat na TLC user posted image


Марчи, гооолем дел од документарците на TLC ги преведувам јас, мило ми е што ги гледаш. Особено Monsters inside me, тие ми се меѓу омилените за превод :)

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
2.2.2016 14:45:16   
lolla RR
Friends, никогаш не застаруваат
Сега Modern Family i Big Bang Theory, закон се

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
2.2.2016 16:44:18   
Hopeful RR
Anna Molly RR, јас сум верен фан на TLC, кога имам време, гледам се, а Monsters Inside Me ни се хит мене и на мм user posted image

Инаку, Modern Family ми е омилена нова, ја изгледав цела и пак гледам репризи, пресмешни се.

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот lolla RR)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
2.2.2016 18:31:01   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi

vo momentov osven turski serii gledam poucni emisi na TLC a hauting story,an hour to save your life,monsters inside me i jo frost:family sos.poslednata misia e epten pouna i pomaga vo semejnite odnosi i vospituvanjeto na decata.eve vi ja preporacuvam vo 14h ke ja davaat na TLC user posted image


Марчи, гооолем дел од документарците на TLC ги преведувам јас, мило ми е што ги гледаш. Особено Monsters inside me, тие ми се меѓу омилените за превод :)

uste kako mala se prasuvav kako izgleda toa lugjeto da gi preveduvaat emisiite filmovite i tie raboti...samo so tek na vreme zaboraviv na taa dilema.samo ke vi recam sekoja cest i definitivno tamu gi ima najkorisnite emisii.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
2.2.2016 20:38:05   
Bea
Скоро и да не гледам наши телевизии, бидејќи програмата им е сведена на турски серии, музички шоуа што не можам да ги смислам и лоша продукција.
Од серии, кога ќе начекам гледам Two and a half men, Big bang theory и Modern family. Повеќе сум за филм и одење во кино.
Главно, работите што ме интересираат ги наоѓам на интернет, од таму се информирам и учам.

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
3.2.2016 9:03:55   
AnnaMolly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi


ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi

vo momentov osven turski serii gledam poucni emisi na TLC a hauting story,an hour to save your life,monsters inside me i jo frost:family sos.poslednata misia e epten pouna i pomaga vo semejnite odnosi i vospituvanjeto na decata.eve vi ja preporacuvam vo 14h ke ja davaat na TLC user posted image


Марчи, гооолем дел од документарците на TLC ги преведувам јас, мило ми е што ги гледаш. Особено Monsters inside me, тие ми се меѓу омилените за превод :)

uste kako mala se prasuvav kako izgleda toa lugjeto da gi preveduvaat emisiite filmovite i tie raboti...samo so tek na vreme zaboraviv na taa dilema.samo ke vi recam sekoja cest i definitivno tamu gi ima najkorisnite emisii.

Мене ми е многу интересно, преведувањето е нешто што најмногу ме исполнува. Ем ги гледам емисиите пред сите, ем си уживам и се едуцирам :)

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
3.2.2016 16:25:32   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: Bea

Скоро и да не гледам наши телевизии, бидејќи програмата им е сведена на турски серии, музички шоуа што не можам да ги смислам и лоша продукција.
Од серии, кога ќе начекам гледам Two and a half men, Big bang theory и Modern family. Повеќе сум за филм и одење во кино.
Главно, работите што ме интересираат ги наоѓам на интернет, од таму се информирам и учам.

Jas sosem se slozuvam so so tebe bea,nekako makedonskive televizii osven vesti i turski serii ne davaat nisto drugo. Edinstveno programata na telma vredi kade pretezno davaat igrani filmovi.

(Одговор на членот Bea)
Непосредна врска до пораките: 189
Страница:   <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?