|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Серии (не шпански или турски)
24.4.2015 11:04:04   
Neurotoxin RR
Супер, баш ќе коментирав за серијава. Вовед во анатомија, како луда, десет години ја следам, некогаш редовно по емитување, некогаш наеднаш во еден здив цела сезона. И сега читам, (зашто на FoxLife ја следам, бегам 1-2 епизоди) McDreamy нема да биде дел од оваа серија повеќе, ќе загине user posted image и се изнервирав многу.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Серии (не шпански или турски)
24.4.2015 11:16:38   
AnnaMolly RR
Neurotoxin ЌЕ ТЕ УТЕПААААААААААААААААААМ! Немојте вакви спојлери, еве и сабајле со една жена во група на ФБ се карав. Па не сме стигнале сите да ја изгледаме најновата епизода!

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Серии (не шпански или турски)
24.4.2015 11:26:31   
Neurotoxin RR
па ни јас не стигнав, ми искочи на facebook и тоа од страната на Grey's Anatomy, и јас се изнервирав, сакав да споделам со истољубители на серијата и да се нервираме заедно и да ја пцуеме Шонда user posted image

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Серии (не шпански или турски)
24.4.2015 18:08:09   
Kvisko
Леле убица. Сите ги испоутепа. Од првата сезона двајца ќе останат. Само Карев да не ми го убијат. За другите мање више.

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Серии (не шпански или турски)
24.4.2015 18:36:27   
Ilina87
Мислите на Дерек?user posted image Без врска, сите изумреа не е интересно со новите. Инаку тоа е мојата омилена серија.

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Серии (не шпански или турски)
24.4.2015 21:40:43   
AneLav RR
Леле луѓе се навлеков на AXN откако сум у Ск дека послбодна окапав пред телевизор.Сега за сега омилена ми е Crossing lines. Инаку порано и мене ми беше омилена Grey's anatomy и Dr.House од првата одамна се откажав ептен ја затупеа ,а Хаус уште си го гледам кога ќе го начекам на RTL хрватската.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Ilina87)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Серии (не шпански или турски)
24.4.2015 22:05:40   
Melanija RR
Дај кажете каде на кои канали/ нет и кои серии?

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Серии (не шпански или турски)
25.4.2015 23:24:28   
hopeless
Cucirca.eu
Имаш еден куп серии на странава.
Јас тука ја следам Вовед во Анатомија.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Серии (не шпански или турски)
25.4.2015 23:35:09   
lukajana RR
И јас сум регистрирана на таа страна ,сите серии ги има по азбучен ред а омилена ми е Ghost Whishperer,обожавам филмови со духовиuser posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот hopeless)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Серии (не шпански или турски)
26.4.2015 18:19:25   
hopeless
Дај кажете некоја друга серија, зошто Вовед во Анатомија веќе ја претераа, 10 години и ја следам и ја упропасти Шонда со последнава епизода.
Нешто по лесно за гледање. За тепање време. И не со вакви глупости како што и текнуваат на Шонда.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 60
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?