|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Родителска средба (во училиште)
18.9.2014 9:29:22   
Yummy Mammy
Nasata roditelska bese uste prvata nedela. Iskreno super si pominavme, nekako oddelenieto se pogodi epten slozno. Ucitelkite isto. Dodusa ednata e struja, stroga, onaka bas nastavnicka, a drugata e mutljak ziv, dva zbora ne znae da svrze (pretpostavuvam taka gi grupiraat sekogas, edna dobra so edna losa, pa nekoj ke gi vlece koncite). Mene me predlozija za pretsedatel, ok, prifativ, i onaka i vo gradinka jas i uste 2-3 majki gi brkavme rabotite. Site se soglasivme deka ke kupime zaednicki ucilisni materijali (za da se izbegne zavist kaj decata, koj kakvo imal, a i da ne kosta pomalku, normalno). Roditelskata bese vo vtornik, a do petokot veke site imaa plateno, priborot bese naracan i dostaven vo ucilnica, bez nikakov komentar, zamerka ili bilo sto. Who is the boss now, a? user posted image

E sega, nesto sto od poodamna me cudi, baram odgovor od majki na pogolemi deca.
Sekoja generacija prvacinja kupuva televizor. Ajde razbiram deka im stoi vo ucilnicata do 3-4to oddelenie, no potoa odat vo kabinetska nastava. Eve da receme i deka ke go stavat televizorot vo kabinetot na klasniot rakovoditel. I sto se slucuva so televizorite posle toa?! Znaci do sega, site kabineti trebase da se opremeni so televizori. Toa ne e nesto sto se rasipuva za 8-9 godini. Aj ke otvoram vakva diskusija, mislam deka nema. user posted image

_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 26
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?