|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: RE:Нов аква парк
25.7.2013 11:27:17   
Еки82

ИЗВОРНА ПОРАКА: Yummy Mammy


ИЗВОРНА ПОРАКА: Еки82

Не бевме ама од неколку луѓе слушам негативни искуства. Луѓе со распарани рани колена се враќале дома, лошо биле направени тобоганите, спуштањето/слетувањето во базенот било лошо решено, целокупно не сум слушнала ниту едно позитивно искуство и некако ми се изгуби желба и од чиста љубопитност да го видам. user posted image


Moze da znam koj toa se vratil so rasparani kolena koga aqua parkov se otvori pred dva dena i od togas ne e bas otvoren za javnost?! user posted image (kolku sto znam jas, imaat uste za sreduvanje, a otvaranjeto bese poveke mediumski da se ispocituva rokot)
Ili ti za vo Probistip da ne zboris?


За новиот аква парк зборам кај Борис Трајковски. Наши пријатели беа и слушав цел саат поплаки за како спојките на тобоганите не биле добри, како не било заштитено и луѓе се лизгале и се гребеле, од спуштањето си издишувале стомак итн...
Но сосема е во ред сам да се види и после да се збори. Баш ќе има рингерајка да сподели директно искуство.

Како и да е јас не мислам дека треба да се радувам чисто на обид, затоа што јас верувам во тоа кога нешто правиш направи го ко што треба. Затоа што ако го направиле колку да пројде, за неполна година ќе има нефункционални тобогани и бројни проблеми кои ке чинат дополнително средства за да се санираат, одржувањето ќе биде многу поскапо и знаеме сите како продолжува таа приказна..

Точно е дека се нешто сме незадоволни, но од друга страна нели заслужуваме нешто квалитетно кое ќе има долг рок на траење а нема да биде пролазна фаза на која се потрошени многу пари?

И исто така најискрено се надевам дека ќе го одржуваат чист и ќе внимаваат многу на хигиената зошто базените, посебно колективните базени се извор на многу бактерии а тоа највеќе ме плаши од се.

_____________________________

If you can dream it you can do it. Always remember that it all started with a dream and a mouse! Walt Disney

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: RE:Нов аква парк
30.5.2016 11:23:10   
marchi
bi sakala da ja oziveeme temava,poslednot post e od 2013god ako ne se lazam. kakva e sostojbata sega? doagja leto pa i decata treba nekade da se zabavuvaat.

(Одговор на членот Еки82)
Непосредна врска до пораките: 27
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?