|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Настани за деца
11.3.2013 11:42:55   
Mihaela 2010
fala za informacijata...i jas bi sakala da ja nosam M...zlatno slavejce go propustivme za zal...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Настани за деца
11.3.2013 11:44:54   
Natuska85
А од гужвата ќе може нешто да види што се случува на сцена??? или само песнички да слуша user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Настани за деца
11.3.2013 11:49:18   
dostickage
Jas go nosev V na zlatno slavejce i super si pominavme. Se gleda scenata nema gajle. Decinjata se iznaigraa vo publika osobeno devojcinjatauser posted image
Bi sakala da go nosam V na Potocinja. Kade se odrzuva, vo Univerzalna?

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Настани за деца
11.3.2013 11:56:16   
miana
Мојава може од гласна музика да плаче и од гужва ама како ке знам ако не ја однесам нелиuser posted image

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Настани за деца
11.3.2013 19:46:28   
Maca25
Поточиња ќе има на 23 и 24 март. Планирам и јас да ја носам Н. Лани убаво си поминавме.

Инаку, не знам дали сте прочитале на фб, на страната на Сивус, има креативне тим билдинг за родители и деца во Зоолошлка градина. Секоја недела ќе се одржува и е за деца од 4 години па нагоре.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Настани за деца
15.4.2013 13:08:22   
mama toci
Vo petokot ja nosev M. vo detskiot teatar na Crvenkapa i mozam da kazam samo -odlicna pretstava.Moderna verzija na Crvenkapa-nema secenje stomak na volkot,edukativna i dosta interesna.M. bese voodusevena,toplo ja preporacuvam!user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Настани за деца
16.4.2013 12:04:14   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Мојава може од гласна музика да плаче и од гужва ама како ке знам ако не ја однесам нелиuser posted image

Jas sum zaboravia da ve informiram..Bevma na potocinja i iako sme malecki - epten uzivavmei bevme mnogu po umni od dada koja sto e pogolema 4 godini..Iznenaduvacki -super pominavme

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Настани за деца
16.4.2013 13:54:09   
vezilka RR
Се ближи Супер Ѕвезда..ќе одите ли? ЈАс се мислам, на Поточиња едвај доседе. И ако евентулно се решиме да одиме, тогаш ќе бидена вечерната, кога ќе биде најаден, наспан и да може да седи мирен user posted image user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Настани за деца
21.3.2014 8:40:20   
Mihaela 2010
Utre i zadutre vo Univerzalna sala se Potocinja
Nie utre ideme od 11 casot
ke ide nekoj ??
Bevme na Zlatno slavejce,pola saat i bese interesno posle pocnaa crvcinja vo gazot da ja skokotkaatuser posted image ,ke vidime utre kako ke bide

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Настани за деца
21.3.2014 9:13:08   
sandriana RR
Сабота сум на работа, ако начекам карти за недела би се обидела да ја однесам Т, ама, не сум сигурна се уште дека ќе доседи, па на 100 ума сум user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Настани за деца
12.9.2014 12:54:08   
Felly RR
Секоја сабота во Зоолошката градина - Детски Зоо Фест, а и РР.мк доделува по 6 влезници секоја сабота додека трае фестивалот. Па чекаме впечатоци од оние рингерајки што си добија влезници минатата сабота.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Настани за деца
24.12.2014 13:11:51   
Melanija RR
Почнуваат новогодишните претстави

Capitol Mall ви најавува - Детска Новогодишна претстава: ДЕТЕ ИРВАСЧЕ!
Недела 28 декември 2014 со почеток - 13:00 часот
Ја користиме оваа прилика да ги повикаме хуманите луѓе да донираат детски играчки за СОС Детско Село Македонија.

user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Настани за деца
26.12.2014 9:36:30   
blue_blue
супер забава и за деца и за возрасни во жена парк.

user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Настани за деца
25.2.2015 0:39:34   
Melanija RR
"Поточиња 2015" на 28 и 29.03.2015 во Универзалната сала.

user posted image М е воодушевем од ланските поточиња и само врти ДВД-то .Се мислиме дали да го однесеме ,некако е мал ама може на кратко колку да се порадува зошто нема ни да доседи.
Има други кои планираат да одат со дечињата?

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Настани за деца
25.2.2015 8:26:08   
Malecka23
Nie planirame obavezno.Ako ne moze mama togas tato ke ja nosi ama ke odi.Bevme i na zlatno slavejce dete vooduseveno a i vaka mnogu saka pesnicki i super pominavme

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Настани за деца
25.2.2015 19:38:22   
mommy_angels RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

"Поточиња 2015" на 28 и 29.03.2015 во Универзалната сала.

user posted image М е воодушевем од ланските поточиња и само врти ДВД-то .Се мислиме дали да го однесеме ,некако е мал ама може на кратко колку да се порадува зошто нема ни да доседи.
Има други кои планираат да одат со дечињата?

Дали ќе му се задржи вниманието е чиста коцка user posted image user posted image
Ќерка ми на негова возраст со задоволство изгледа цело Златно славејче ,па и играше со нив .А годинава и беше многу досадно.Така да пробај си ја среќата

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Настани за деца
11.3.2015 15:20:48   
Melanija RR
"Поточиња 2015" во Универзална сала на 28 - 29.03.2015.Билети во продажба на касата на Универзална сала, Југотон, Камарад Рамстор, Камарад Веро 2 и цвеќара Розе Веро 2.Не ја пропуштајте најубавата детска музичка приказна!

Најава за "Поточиња 2015"

Купиве карти па колку седи толку ако не правец накај парк.

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Настани за деца
17.3.2015 22:29:15   
Melanija RR
Поради откажување на сите настани во Универзална сала, ова се промените

"ПОТОЧИЊА 2015" на 4 и 5 април во Македонската опера и балет (МОБ).Претставите ќе се одржат од 11:00, 13:00 и 19:00 часот.Билетите во продажба од четврток 19.03.2015 на:касата на МОБ, касата на Универзална, Југотон, Камарад Рамстор и цвеќара Розе Веро-2.Веќе купените билети ќе може да ги замените на продажното место од каде што сте ги купиле.

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 118
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?