|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
23.4.2015 18:21:12   
marchi
kaj nas ne padnalo odamna vakvo uzivanje ama vecerva mora da isprovociramuser posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
2.5.2015 12:08:03   
lukajana RR
Морам да се пофаламuser posted image ако не кажам како да не билоuser posted image
По повод денот на трудот со мажле се наработавме за сите пари.user posted image
Останавме сами во планина ,деца изморени позаспаа и падна дружба по сите прописи.
Одамна така не сме се нашле натенане и на ратиuser posted image обично се нешто брзаме.
Бре уште сме биле младиuser posted image

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 2.5.2015 12:09:10 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
5.5.2015 7:30:46   
mommy_angels RR
Море жени живна природата,а ние user posted image user posted image user posted image
Јас синоќа го зезам нешто маже,дал ќе даде или не дава,а тој полу заспан ми викаЧ
_Жив ти мене,мртов уморен сум,денес не ме чепкај....оди кај комшијата user posted image user posted image user posted image user posted image
И така си останав "сува". Ама вечер молел не молел,или дава или скокам преку ограда user posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
5.5.2015 15:40:10   
marchi
nemas ti gajle stom imas dozvola od MT za da odis kaj komsijata user posted image

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
5.5.2015 15:42:01   
kapina
Hehehe odi ic ne mu ja misli

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
25.6.2015 19:22:57   
mommy_angels RR
Аууууууу или пишувајте овде или ќе не прогласат за фригидна нација user posted image
Туку ај јас за синоќа да се пофалам user posted image
Заспавме дете,наполнивме када и понатаму ќе цензурирам.Како и да е ,едно два часа хедонизам добро доаѓа на душичката user posted image
user posted image

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
26.6.2015 23:10:38   
marchi
Mommu Angels me utepa so slikata user posted image samo da ae "provociralo" haha

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
27.6.2015 17:52:44   
lukajana RR
Инспирирана од мами и јас ја наполнив кадата ноќескаuser posted image .
Мажле беше со татко ми на пат и се врати во еден после полноќ деца спијат а јас имав доволно време да организирам пречек како што треба.
После што се случи сигурно предпоставувате многу да не објаснувамuser posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
8.7.2015 5:07:49   
marina111
Некако многу сиромашни сте бре жени ептен сте е стегнале
Партнерот ми беше десет дена на терен ус пат на тие десет дена преку вибер секоја нов се е**вавме хихихи е ама едвај го чекав да си дојде дома
Сексот ни е супер и можам да кажам како повеке старееме се подобар ни станува Почнавме со орален секс јас него ама се префрливме на добро познатата 69 поза двојно уживање ммммм после имаше секс в сите можни пози мисионерска,доги,66 ,интересно е што у последен период јас сакам да пружам орален на него на сред секс а него тоа ептен го пали па така да и завршува кај мене во муцето мое сеа сум вулгарна ама морав
За вибрирачкиот прстен да кажам кој не го пробал да си го проба двојно уживање имате со него ,ако имате и вибратор слободно употребете го и кога сте со сопругот заедно нема да се налути верувајте уште толку ке го изпопалите

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
9.7.2015 23:06:51   
marchi
Marina111 sekoja cest user posted image pravi film komentarot haha nie retko naogjame terminuser posted image me interesira i toj vibriracki prsten, da znam kolku e i da pocnam da stedam user posted image

(Одговор на членот marina111)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
10.7.2015 2:21:09   
marina111
срцко без пари хеехех не ефтине 250 денари на дурекс е знам овој е некој адруга фирма ама на ист принцип работат сите со вибрации кои дирекно го стимулират клиторисот

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
10.7.2015 18:45:58   
mommy_angels RR
Е сега сум среќна,фала Богу се најде женче слободно да пише ,а не дека другите не прават, ама ајде да не се кажувалоuser posted image
Туку јас и мм почнавме да практикуваме утрински секс,така да изгледа ќе морам нова тема да си најдам user posted image .Шала на страна добро е и вака,сонцето посилно грее user posted image кога утрото бурно почнуваuser posted image

(Одговор на членот marina111)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
10.7.2015 21:00:27   
kapina
Vo posledno vreme e super seksot so mm odlicno ni ode

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
11.7.2015 16:19:04   
marina111
Секс како секс јас наутро ич не го сакам неможам бе заби не измиени очи не измиени не го можа ама некогаш се дешава брзински алиииии каква магија е сексот наутро у смисол поврзаноста на партнерите после цел ден е хепи хиихихих
Инаку тука сите сме аноимни јас стварно незнам зошто толку многу се таинствени жените и девојките во врска сексуалниот живот на форумот ама ај може и ке се поотпуштат

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 189
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
11.7.2015 16:40:12   
mommy_angels RR
Пиши им ти пак,може ќе се опуштат и тие user posted image
Туку на тема утрински секс,се знае дека е брзински,а во брзина нема време ни за заби ,ни за бакнување,онака ку*вински,без бакнување user posted image

(Одговор на членот marina111)
Непосредна врска до пораките: 190
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
11.7.2015 23:49:01   
marina111
Не го сакам ич ама добар е за да ти почне добро денот user posted image
Аман бре женички зарем фати сушен период кај сите user posted image јас би пишала ама немам одамна партнерот е на терен ама у скоро време ке ве обавестам вест од прва рака user posted image добра нок

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 191
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
13.7.2015 15:34:01   
vezilka RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Пиши им ти пак,може ќе се опуштат и тие user posted image



Камо да беше до опутањето, хихи, туку моите прикаски не се за тука, за во Секс на рати се сите комлет у последно време. user posted image user posted image user posted image
Ај, таму ќе пишам.

_____________________________

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО КАКО ДА РАЗМИСЛУВА, А НЕ ШТО ДА МИСЛИ!

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 192
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
24.10.2015 0:21:08   
marchi
Епа овде се е од убаво поубаво ама јас ќе се огласам со негативен коментар. Денес си донесовме нова гарнитура и ајде рековме ќе ја пробаме. Никако не одеше, тесно беше, сите филмови пропаднаа user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 193
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
29.10.2015 1:49:56   
marina111
јас идам да се пофалам само и да ви кажам тоа е тоа секс до крај без бариери и уживање до крај заштитена од бременост и вози мишко до крај

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 194
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
29.1.2016 18:12:41   
mommy_angels RR
Читам пред малку 91-годишна баба умрела од секс и отварам овде никој не пишал од октоври user posted image user posted image user posted image . Е и бабиве се сексаат почесто од нас мајките на мали деца user posted image

Туку да ви кажам јас и маже си најдовме спас за брачните активности.user posted image Инаку дури заспие дете,дури еден се истушира,па друг,првиов веќе заспал и aш.Арно ама сега си фативме финта,дури едниот заспива дете,другиот ја полни кадата и си се пикаме во неа.Два-три реда лаф-муабет како сме го поминале денот и после тоа се знае, "приказна за лека ноќ".За мирно да се спие де, user posted image ,не за друго user posted image

(Одговор на членот marina111)
Непосредна врска до пораките: 195
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
29.1.2016 18:45:11   
Defne90 RR
Мами одлична идеја.И ние сме истите.Таман ќе се договориме со маже да останеме откако ќе заспијат децата,гледаш некој од нас заспал и пак ништо од релаксирањето насамо.Инаку ние пошто па и двајца се кај нас и уште толку немаме време за опуштање насамо, си практикуваме во последно време "палави и брзи игри во бања" user posted image Ем набрзина, ем после релаксирани и опуштени.15 минути ама вредни.Синковци ќе ги испратиме да земат нешто откај баба на прв спрат, и дури се качат, ние веќе сме завршиле работа.user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Defne90 RR -- 29.1.2016 18:46:59 >


_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 196
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
29.1.2016 19:04:29   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: Defne90 RR
Синковци ќе ги испратиме да земат нешто откај баба на прв спрат, и дури се качат, ние веќе сме завршиле работа.user posted image user posted image

defna alal da vi e epten brzi ste user posted image jas ne mozam tolku,ili se ili nisto user posted image i kaj nas ne padnalo nesto takvo poodamna,sinko ne zaspiva dodeka ne legneme site vo krevet i taka cekajki i nie si zaspivame

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 197
Страница:   <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?