|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Како користите Facebook откога сте во брак?
26.2.2013 16:10:21   
Beatris
Немало таква средба делукс инаку нема шанси да не се дознаеа деталите до сега user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Како користите Facebook откога сте во брак?
26.2.2013 16:19:02   
deluxe
Neli se sekavas deka se organizirase?ubavo zapametiv detali:vo Mcdonal's,Ummu _anja e pusac,barase nekoja da ja pokriva dodeka pusela cigara nadvor (ova samo da ve potsetam, detali koi gi razgovaravte za sredbata) isto taka vi pisav da ispratite fotki oti jas ne mozam da ve druzam ne sum od sk. No ete ne se odrzala sredbata za zal.No kako i da e "NA LAGATA KRATKI I SE NOZETE" stara dobra pogovorka.No steta sto nekoj si igra so ovoj prekrasen roditelski portal,kade site zaedno si spodeluvame soveti i iskustva,duri i sklopuvame prijatelstva ,no za zal nekoj saka da se seguva so site nas user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Како користите Facebook откога сте во брак?
26.2.2013 17:57:54   
Maca25
Немаше дружба со неа, не се сеќаваш дека откажа во последен момент уму-ајна?!? нели, сето тоа плански од нејзина страна. Од сам старт се гледаше дека женава или боледува од некое психичко растројство, да не речам шизофренија, или пак не мота за да си го направи денот поинтересен. баш ми е криво што и посветивме на неа дел од нашето време! не вреди!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Како користите Facebook откога сте во брак?
26.2.2013 18:40:09   
Fiao
Лелееееееее целата тема е офтопик! DELETE! user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Како користите Facebook откога сте во брак?
11.3.2013 23:25:26   
Lacrymosa
Ај да ве вратам на темата: нормално дека си продолжив со користење на фб-то, ама имам забележано една интересна појава. мн луѓе кога ќе стапат во брак на фб си го менуваат името во: Борче Вања Трпески, Трпе Трпана борчески и сл

(Одговор на членот Fiao)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Како користите Facebook откога сте во брак?
11.3.2013 23:26:42   
anaana
auuu neeeee.... mene ne mi se svigja toa :))))

(Одговор на членот Lacrymosa)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Како користите Facebook откога сте во брак?
23.4.2014 8:43:14   
Mila mamicka
Го користам фб исто како и пред бракот - си имам сопствен профил, си го сменив само презимето на профилот. Мм нема профил, ниту пак сака да има, за него тоа било губење време. Никогаш не изразил желба да види нешто на мојот фб, освен ако не го викнам јас за да види слики од некои наши пријатели. Искрено ми пречи кога некои сопружници имаат заднички профил, па ти мислиш дека пишуваш со жената, па после се јавува мажот дека тој пишувал. Тоа ми е многу глупаво.

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Како користите Facebook откога сте во брак?
23.4.2014 14:19:00   
Defne90 RR
Јас немав фб пред да се омажам.Откако стапивме во брак си направивме заеднички и така бевме некое време.Ама точно некако ептен е глупаво двајца луѓе да користат еден фб и така мм си направи нов посебен и сега ни е поубаво.Инаку си го користам често секој ден си го отворами немам никогаш проблеми околу тоа дали да седам или да ми прави проблеми околу тоа кои ми се пријатели и ред други глупости.Никогаш не ми чепка и никогаш не ми се меша.Исто и јас нему,му ја знам и лозинката ама никогаш му го немам отворено фејсбукот да му го проверувам.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Mila mamicka)
Непосредна врска до пораките: 83
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?