|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  11 12 13 14 [15]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Кај кој доктор за IVF?
9.5.2016 10:10:42   
LoveableMe RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: kapina

Sega ako moze nekoja od vas da mi dade sovet kaj koj dr da odam sto da pravam oti jas veke ne sum pametna sovet mi treba......


Беше кај многу доктори, јас мислам да пробаш еднаш во Њуборн клиник....


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 351
   RE: Кај кој доктор за IVF?
9.5.2016 10:38:06   
MademoiselleNina
Kapina, jas mislam isto vo new born da odis, ete oni se pokazuvaat kako odlicni. Eve Pepapa odese tamu.
A daj boze prirodno da si ostanes bremena. Sega imas sansi i za prirodno.
Jas go preporacuvam i Ivanovski od sistina, jas sum zadovolna od nego.



(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 352
   RE: Кај кој доктор за IVF?
9.5.2016 12:32:52   
kapina
I mm go misli istoto da odime dotamu samo da go zemam sega otpusnoto pismo najtesko mi e koga treba da smenam lekar no ete sto se mora mora se dr lazarevski napravi golem propust vo mojot slucaj toa e jas ne sakav ic da go smenam no mm nesaka da slusne za nego i na nego dr trajanova mu kaza kade e greskata on si kaza dr trajkovski i prethodno koga bese na gak mi se dopagase kako doktor i sega sakam on da go slede mojot slucaj

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 353
   RE: Кај кој доктор за IVF?
9.5.2016 14:44:01   
nina.darko
Kapina мое мислење е пак да отидеш кајЛазаревски и он да ти го прави ИВФ-то. Поради пропустот што го направил јас мислам дека би бил сега двојно попретпазлив во врска со твојот случај.Така беше и кајмене со др. Попович.. Направи огромен пропуст поради кој го изгубив бебето во 20та недела.. Затоа следното инвитро ангажираше плус уште двајца тројца доктори исто од систина и заедно го решија проблемот и насвет го донесов најубавото и најпаметното детенце ( љуби га мајка) :) Тоа е моето мислење, така јас постапив... Ти треба да си размислиш убаво и на крајог на краиштата довербата ако ти е изгубена кон Лазаревски тогаш смени го... Дај Боже Господ на сите да ви ги услиши молитвите и во раце набзо да си добиете по една или две бебиња.. За мене вие сте херои.. Поздрав до сите

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 354
   RE: Кај кој доктор за IVF?
1.6.2016 19:15:05   
ooooo
zdravo imam prasanje do vas so soprugot uste malku ke pocneme so invitro koj lekar bi ni go preporucile Ivanovski ili Popovic Vi blagodaram mnogu , ako sakate i vo poraka mi pisete i izvinite sto vi dosagjam :)

(Одговор на членот nina.darko)
Непосредна врска до пораките: 355
Страница:   <<   < Претходна страница  11 12 13 14 [15]
Страница: <<   < Претходна страница  11 12 13 14 [15]
Оди на:






Анкета

Dali?
Jana9

Dali dorucekot go preskoknuvate?

Da (33%)

Ne (67%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!