|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Форумџии кои ја одбележаа 2014 година !!!
15.1.2015 0:24:39   
lukajana RR
Немам зборови за текстот на Палешка рр ве доловила како на цртеж.Честитки на сите наградата е прекрасна но уште поубаво е признанието дека некој ве смета за НАЈ и тоа е повредно од секоја награда

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Форумџии кои ја одбележаа 2014 година !!!
15.1.2015 5:50:44   
Палешка РР
И јас ви честитам на сите и ви благодарам на сите!

user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Форумџии кои ја одбележаа 2014 година !!!
16.1.2015 14:57:41   
niki
so malo zadocnuvanje cestitki za site dobitnicki na najtitulite i golema blagodarnost do site koi sto me izglasaa
ne znaev deka sum tolku citana i imav poinakva slika za toa kako me dozivuvaat ringerajki, bas sum prijatno iznenadena
javna blagodarnost i do timot na RR koj se pogrzi za nagradite navistina kreativni i unikatni
i izvinuvanje do carrie sto i nemam odgovoreno na pp seuste, se raspakuvav i reklimatizirav doma posle odmorot pa ja zenemariv potpolno

i najgolem najgolem pozdrav do site segasni i idni majki koi na forumcevo ostavaat parce dusa i go pravat tulku ubavo mestence na koe sekogas mozes da navratisuser posted image

edit: sekako da ne ja zaboravam i paleska, prekrasni zborovi, mnogu ubava statija......



< Поракaта ја уредил niki -- 16.1.2015 15:03:37 >


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 103
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?