|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Двајцата сопружници активни членови на РР
21.9.2014 23:30:43   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Не би сакала мм да е член на РР. Тоа е нешто што е само мое, и некогаш имам потреба да си кажам нешто без да го знае тоа мм - исто како и во приватниот живот, некои муабети на пр се прават само со другарки, а не со партнерот. Некогаш и себично си ја чувам РР - кога ќе помине покрај мене, а јас пишувам нешто на форумот, ако треба и ќе го затворам тој таб, зошто не сакам да ми чита што сум пишала. Тоа ми е исто како да прислушкува туѓ разговор. Не дека ме проверува, ама ете така се чувствувам дека Рингераја е нешто што е само мое, и нема што да бара тој тука.


Se slozuvam do zbor so Feliuser posted image Ne samo sto na mm ne mu dozvoluvam ,tuku na nikoj drug blizok(od semejstvoto)Osven sestray mi,nikoj ne mi go znae nikotuser posted image


_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 26
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Dali?
Jana9

Dali dobivte celulit vo bremenosta?

Da (80%)

Ne (20%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!