|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Прекумерно потење (хиперхидроза)
22.2.2016 11:56:22   
Sonce_moe
Дали некоја мама или женска до сега направила третман ботокс под пазуви како решение за пекумерно потење? Времево ќе зе затопли, ќе се носат светли маички, мака да не си мачиме. Јас конкретно разгледував по интернет има неколку дерматолошки ординации кои го прават тој вид на третман но важно ми е од ваше искуство дали вреди да се вложува во тоа и каде е најдобро да се наптави?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Прекумерно потење (хиперхидроза)
26.2.2016 16:07:41   
lukajana RR
Sonce_moe постот ти го префрлив во Потење оваа тема ке ја заклучам

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Sonce_moe)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?