RE: Серии (не шпански или турски) (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Разговори за се и сешто



Порака


Neurotoxin RR -> RE: Серии (не шпански или турски) (24.4.2015 11:04:04)

Супер, баш ќе коментирав за серијава. Вовед во анатомија, како луда, десет години ја следам, некогаш редовно по емитување, некогаш наеднаш во еден здив цела сезона. И сега читам, (зашто на FoxLife ја следам, бегам 1-2 епизоди) McDreamy нема да биде дел од оваа серија повеќе, ќе загине [sm=smiley13.gif] и се изнервирав многу.




AnnaMolly RR -> RE: Серии (не шпански или турски) (24.4.2015 11:16:38)

Neurotoxin ЌЕ ТЕ УТЕПААААААААААААААААААМ! Немојте вакви спојлери, еве и сабајле со една жена во група на ФБ се карав. Па не сме стигнале сите да ја изгледаме најновата епизода!




Neurotoxin RR -> RE: Серии (не шпански или турски) (24.4.2015 11:26:31)

па ни јас не стигнав, ми искочи на facebook и тоа од страната на Grey's Anatomy, и јас се изнервирав, сакав да споделам со истољубители на серијата и да се нервираме заедно и да ја пцуеме Шонда [sm=smiley36.gif]




Kvisko -> RE: Серии (не шпански или турски) (24.4.2015 18:08:09)

Леле убица. Сите ги испоутепа. Од првата сезона двајца ќе останат. Само Карев да не ми го убијат. За другите мање више.




Ilina87 -> RE: Серии (не шпански или турски) (24.4.2015 18:36:27)

Мислите на Дерек?[sm=smiley13.gif] Без врска, сите изумреа не е интересно со новите. Инаку тоа е мојата омилена серија.




AneLav RR -> RE: Серии (не шпански или турски) (24.4.2015 21:40:43)

Леле луѓе се навлеков на AXN откако сум у Ск дека послбодна окапав пред телевизор.Сега за сега омилена ми е Crossing lines. Инаку порано и мене ми беше омилена Grey's anatomy и Dr.House од првата одамна се откажав ептен ја затупеа ,а Хаус уште си го гледам кога ќе го начекам на RTL хрватската.




Melanija RR -> RE: Серии (не шпански или турски) (24.4.2015 22:05:40)

Дај кажете каде на кои канали/ нет и кои серии?




hopeless -> RE: Серии (не шпански или турски) (25.4.2015 23:24:28)

Cucirca.eu
Имаш еден куп серии на странава.
Јас тука ја следам Вовед во Анатомија.




lukajana RR -> RE: Серии (не шпански или турски) (25.4.2015 23:35:09)

И јас сум регистрирана на таа страна ,сите серии ги има по азбучен ред а омилена ми е Ghost Whishperer,обожавам филмови со духови[sm=zz_big_green.png]




hopeless -> RE: Серии (не шпански или турски) (26.4.2015 18:19:25)

Дај кажете некоја друга серија, зошто Вовед во Анатомија веќе ја претераа, 10 години и ја следам и ја упропасти Шонда со последнава епизода.
Нешто по лесно за гледање. За тепање време. И не со вакви глупости како што и текнуваат на Шонда.




Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]