|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Trudnicko boleduvanje
30.9.2015 13:50:42   
tamara..
Zdravo...ja otvoriv temava bidejki ne mozev da najdam nisto vo vrska so ova..
Bi sakala da znam sega brzo koj zemal tridnicko? I kolku pari prefrluvaat,dali e 100% od platata ili minimalno?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Trudnicko boleduvanje
30.9.2015 14:20:33   
sandriana RR
tamara...ТУКА е темата за породилно боледување.

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот tamara..)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Trudnicko boleduvanje
30.9.2015 23:55:57   
lukajana RR
tamara.. прашањето ти го префрлив во посочената Тема

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Машко име
AdminВедран (37%)

Јане (12%)

Јован (51%)


Број на сите гласови: 147

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!