RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Рингераини подароци



Порака


sandra29 -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (17.4.2015 15:28:57)

Наде, дали ова значи дека го доби пакетот?




lukajana RR -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (17.4.2015 16:27:57)

Да, подароците веќе почнаа да пристигнуваат кај добитниците.
Со здравје да си ги ручкате[sm=smiley1.gif]




Nade -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (20.4.2015 10:15:34)

Да sandra29 го добив пакетот и дечките баш се радосни и задоволни [sm=smiley36.gif] а ти???




sandra29 -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (20.4.2015 11:45:44)

Немам добиено до сега, баш затоа и прашав. А стигаат по пошта на врата, или да си ги подигнам од пошта или како?




sandi -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (21.4.2015 20:20:57)

Кај мене сеуште нема ништо втасано [sm=zmeden.gif] а немам никаква информација за ништо освен што ги пишав податоците на емаил.Ме интересира дали на некоја што е од прилеп и има втасано пакетот?




Felly RR -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (21.4.2015 20:28:24)

Според информациите кои ги имам, пакетчињата за другите градови ќе бидат испратени во петок, но сеуште недостасуваат информации за одредени добитници, затоа оние кои немаат испратено податоци - нека го направат тоа во најкраток можен рок на следниов мејл: emilija.dzurovska@danu.biz




sandra29 -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (21.4.2015 21:24:27)

Јас од Скопје сум, ама ете ми нема стигнато. Имам оставено податоци, еве и пак ке пратам mail.




sandra29 -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (27.4.2015 10:14:21)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Според информациите кои ги имам, пакетчињата за другите градови ќе бидат испратени во петок, но сеуште недостасуваат информации за одредени добитници, затоа оние кои немаат испратено податоци - нека го направат тоа во најкраток можен рок на следниов мејл: emilija.dzurovska@danu.biz


Дали имаш информации до кај се со доставата? Не сакам да бидам досадна, ама два пати пишувам на тој mail-от што е оставен за информации, вториот пат не ми одговорија. Од Скопје сум, мислам дека до сега требаше да стигнат...




deluxe -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (28.4.2015 8:05:50)


ИЗВОРНА ПОРАКА: sandra29


ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Според информациите кои ги имам, пакетчињата за другите градови ќе бидат испратени во петок, но сеуште недостасуваат информации за одредени добитници, затоа оние кои немаат испратено податоци - нека го направат тоа во најкраток можен рок на следниов мејл: emilija.dzurovska@danu.biz


Дали имаш информации до кај се со доставата? Не сакам да бидам досадна, ама два пати пишувам на тој mail-от што е оставен за информации, вториот пат не ми одговорија. Од Скопје сум, мислам дека до сега требаше да стигнат...


Сандра29,пакетите се во фаза на доставување.И кај мене не е стигнат сеуште[sm=smiley1.gif]Ќе пристигнат




sandra29 -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (29.4.2015 16:14:00)

Стигна пакетчето [sm=smiley1.gif] Веќе е отворено, и најбитно синко го бендиса [sm=bravo.gif]




deluxe -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (29.4.2015 17:09:43)

И кај мене стигна наградата но половина...[sm=smiley36.gif] Остатокот ќе ми стигне некој друг ден,настанал проблем во транспортот[sm=smiley36.gif]
Дечките се пресреќни,веќе ги пробаа [sm=bravo.gif] Тие беа главните кликачи во играта[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Felly RR -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (6.5.2015 12:04:34)

РИнгерајки, дали си ги добивте подароците??? ГИ пробавте ли? Дали се задоволни малите рингерјаковци[sm=smiley1.gif]




bubla -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (6.5.2015 22:04:20)

Јас не сум добила уште




lukajana RR -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (6.5.2015 22:09:53)

Bubla дали прати целосни податоци со име ,презиме,адреса и телефон?
Ако си пратила ке ти стигнат веќе поголемиот дел од добитниците ги добиле наградите




bubla -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (6.5.2015 22:22:56)

Па некој требал јасно да каже што се подразбира под лични податоци. Јас оставив адреса, ама тел не оставив, од проста причина што телефон не е потребен за испорака?? ќе си чекам




lukajana RR -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (6.5.2015 22:40:26)

Добро може не било прецизирано што се подразбира под лични податоци но телефонскиот број е неопходен бидејки пред да ти го донесат подарокот ке ти се јават ,се носат лично не преку пошта и по телефон се договарате за испораката




bubla -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (7.5.2015 7:43:58)

Не ми е целта да се убедувам. Во самите правила на наградната игра пишуваше дека добитниците ќе бидат контактирани од хх за да се договорат за наградите.
Кога некој ќе ме контактира, логично е дека ќе напише што се му треба. Јас пратив се освен телефон, ете телефон не ми се дава туку така. Ми пишале накнадно и тел да им дадам, ама јас мејлот не го гледам нон стоп, имам еден куп обврски преку ден.

Телефон дадов на 27.04, па еве никој не ме барал сеуште. Ко што кажав, ќе си чекам.




lukajana RR -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (7.5.2015 8:10:28)

Ок штом си пратила ке ти стигне[sm=smiley1.gif]




Felly RR -> RE: ЛИНО & МАЈА подаруваат ! ! ! (7.5.2015 8:41:46)

Бубла, ќе пренесеме до одговорните лица, но исто така доколку има и некој друг на кого не му стигнала наградата, ќе ве замолам да пишете во темава, или кај мене во пп, за да може да доставиме целосен список кој се не добил подарок сеуште - па да забрзаат со испораката.[sm=smiley1.gif]




Felly RR -> RE: ЛИНО подароци ! ! ! (23.11.2015 11:06:57)


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Луѓе, кога почнува награднава игра? Нели од денес? Нема сеуште ништо за кликање...Керками ме полуде за мечево, морам да се потрудам да освојам [sm=smiley1.gif]


ИЗВОРНА ПОРАКА: MamaKiki

miana aj te molam kazimi sto e toa so klikanje...?
davaat i igracinja od lino...?


ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Луѓе, кога почнува награднава игра? Нели од денес? Нема сеуште ништо за кликање...Керками ме полуде за мечево, морам да се потрудам да освојам [sm=smiley1.gif]


И јас чекам да почнат икончињата да се појавуваат, Филип има едно Лино меченце многу малечко и не го пушта од раце, особено за спиење без него не може да заспие. Ќе го израдувам ако му освојам ново поголемко :)





MamaKiki -> RE: ЛИНО подароци ! ! ! (23.11.2015 11:33:29)

ringeraja [sm=bravo.gif]
polni ste si iznenaduvanja [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
pozdrav do ogovornite na forumot i nivniot trud koj go vlozuvaat za da izraduvaat mnogu decinja i majki prekrasni ste!




lukajana RR -> RE: ЛИНО подароци ! ! ! (23.11.2015 12:06:28)

Се појавија иконите, ајде на кликање [sm=smiley1.gif]




marchi -> RE: ЛИНО подароци ! ! ! (23.11.2015 12:31:51)

i jas zabelezav,eve dosega sobrav 20tina [sm=smiley36.gif]




miana -> RE: ЛИНО подароци ! ! ! (23.11.2015 14:46:07)

Jas pocnav da klikam za posle neznam kolkku klikanja da primetam deka sistemot me isfrlil i ne mi se broele klikanjata...Ova ne e vo red da si znaete !!




deluxe -> RE: ЛИНО подароци ! ! ! (23.11.2015 18:15:52)

ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR




И јас чекам да почнат икончињата да се појавуваат, Филип има едно Лино меченце многу малечко и не го пушта од раце, особено за спиење без него не може да заспие. Ќе го израдувам ако му освојам ново поголемко :)


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Стискам палци за тебе женска,сепак треба да си освоите меченце[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]Да нема љутиш[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4   Следна страница >   >>