Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Разговори за се и сешто >> Забава



Порака


Snow Angel -> Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (22.3.2015 20:48:02)

Видов нема ваква тема,а ако има избришете ја слободно.Во оваа тема треба да го/ја опишете членот/ката над вас.Како го замислувате физички и карактерсни особини(според мислењата што ги пишува).Можете да поставувате и слики.




kapina -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (22.3.2015 20:56:27)

Da bas interesna tema




Snow Angel -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (22.3.2015 21:05:26)

kapina мислам дека имаш кафена коса,кафени или зелени очи,средна висина или висока,слаба


[img]http://ak.picdn.net/shutterstock/videos/577666/preview/stock-footage-beautiful-green-eyes-of-a-woman.jpg[/img]




deluxe -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (22.3.2015 23:41:05)

Snowangel,jas te zamisluvam kako devojkata na tvojot avatar[sm=smiley1.gif]Ubava plavusha[sm=smiley36.gif]So svetol ten,svetli oci[sm=smiley36.gif]




Snow Angel -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (23.3.2015 9:54:04)


ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR

Snowangel,jas te zamisluvam kako devojkata na tvojot avatar[sm=smiley1.gif]Ubava plavusha[sm=smiley36.gif]So svetol ten,svetli oci[sm=smiley36.gif]

Како погоди! Браво. Само косата ми е малку потемна од девојката на мојот аватар. Ама сепак сум русокоса. И тоа природно. А ти мислам дека си преубава бринета, со мистични очи




lukajana RR -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (23.3.2015 14:12:32)

Јас Deluxe RR би ја ставила во секси плавуши а SnowAngel за тебе го имам истото мислење како Deluxe




marchi -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (23.3.2015 21:15:41)

Interesna e temava sekoja cest jas clenkata nad mene ja zamisluvam mlada ne postara od 27 godini.... Sto znam. [sm=smiley36.gif]




Melanija RR -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (23.3.2015 22:30:19)

marcki те замислувам како бринета ,до 30години, чуствителна




mamicki -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (24.3.2015 0:24:18)

Строго лице, остри црти, деловно- спортска облека, еманципирана, по малку хоминизирана во движењата.




marchi -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (24.3.2015 0:55:00)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

marcki те замислувам како бринета ,до 30години, чуствителна
uuuu.... 30 [sm=smiley13.gif] Daleku sum od toa [sm=smiley36.gif] 25ipol gi imam. Za brineta pogodi i toa deka sum custvitelna, e toa ne si go sakam kaj sebe




lukajana RR -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (24.3.2015 17:16:20)


ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi

Interesna e temava sekoja cest jas clenkata nad mene ja zamisluvam mlada ne postara od 27 godini.... Sto znam. [sm=smiley36.gif]

Блиску си 29год. во секој случај ми годеше подмладувањето[sm=smiley36.gif]




marchi -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (25.3.2015 3:13:37)


ИЗВОРНА ПОРАКА: lukajana RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi

Interesna e temava sekoja cest jas clenkata nad mene ja zamisluvam mlada ne postara od 27 godini.... Sto znam. [sm=smiley36.gif]

Блиску си 29год. во секој случај ми годеше подмладувањето[sm=smiley36.gif]

Nema steta od podmladuvanje neli [sm=smiley36.gif] mene da me vidat licno sekogas me podmladuvaat, voopsto ne izgledam kako zena a kamoli da poveruvaat deka sum majka.




Боцко -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (31.5.2015 23:37:39)

Ајде да си играме машки [sm=smiley36.gif]

Марчи, бринета со бујна долга коса, на возраст 25-28 години, висока до 170, тешка 63-65. Мазен бел тен, крпуни очи, полни и сензуални усни. Градена спортски со тенка става и облини на вистинските места. Сето тоа на долги и прави нозе.

Колку сум блиску, ама искрено?




Neurotoxin RR -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (1.6.2015 11:10:07)

Лесно ти е тебе, да создадеш слика за жена [sm=smiley36.gif] според ова што го кажав, треба и мене да ми е лесно сега да создадам слика за маж, ама ти рече „ајде да играме машки“ [sm=smiley36.gif]

Еве кога веќе пишав, висок 170-180, темен тен, со темна кратка коса.

Толку ми е фантзијата ако „играм машки“ [sm=smiley36.gif]




vanessa30 -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (1.6.2015 11:31:24)

Smega kosa, zeleni ili kafeni oci, visoka okolu 165-170 cm. So dobra smisla za humor i romanticna po dusa.




marchi -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (1.6.2015 13:02:12)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Боцко

Ајде да си играме машки [sm=smiley36.gif]

Марчи, бринета со бујна долга коса, на возраст 25-28 години, висока до 170, тешка 63-65. Мазен бел тен, крпуни очи, полни и сензуални усни. Градена спортски со тенка става и облини на вистинските места. Сето тоа на долги и прави нозе.

Колку сум блиску, ама искрено?

[sm=bravo.gif] epa si blisku [sm=smiley36.gif] uste fali slika da stavam za da vidis [sm=zz_giggle.gif]




Neurotoxin RR -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (1.6.2015 13:51:14)


ИЗВОРНА ПОРАКА: vanessa30

Smega kosa, zeleni ili kafeni oci, visoka okolu 165-170 cm. So dobra smisla za humor i romanticna po dusa.

Да смеѓа, зелени, пониска, смислата за хумор одмерена, дури во негатива понекогаш, романтиката...па и не баш, али би ми годела од време на време, премногу романтика ме убива, повеќе сум за забава [sm=smiley36.gif]




Боцко -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (1.6.2015 16:37:46)

ИЗВОРНА ПОРАКА: Neurotoxin
Лесно ти е тебе, да создадеш слика за жена [sm=smiley36.gif] според ова што го кажав, треба и мене да ми е лесно сега да создадам слика за маж, ама ти рече „ајде да играме машки“ [sm=smiley36.gif]
Еве кога веќе пишав, висок 170-180, темен тен, со темна кратка коса.
Толку ми е фантзијата ако „играм машки“ [sm=smiley36.gif]


[sm=bravo.gif]
ПОГОДОК!




Neurotoxin RR -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (1.6.2015 17:07:51)

Знаев дека кога играм машки не грешам [sm=smiley36.gif]




sandriana RR -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (1.6.2015 20:16:31)

Мене ми иде ред Ванесса да ја опишам, така [sm=smiley1.gif]
Плавушка или смеѓушка, со питоми кафени очи, височка и тенка, со долга коса и правилни црти на лицето.




vanessa30 -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (2.6.2015 15:01:53)

Мене ми иде ред Ванесса да ја опишам, така user posted image
Плавушка или смеѓушка, со питоми кафени очи, височка и тенка, со долга коса и правилни црти на лицето.



[sm=smiley36.gif] Инаку сум со црна коса , должина до рамена, бело лице и темнокафеави накај црни очи. Висока 167 цм, а за тенка незнам баш[sm=jezicek.gif], некогаш бев, ама сега сум пополничка.
А за цртите на лицето погоди.[sm=bravo.gif]




AnnaMolly RR -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (3.6.2015 9:19:24)

Од вчера чекам некој да ја искоментира сандриана, зашто јас лично ја знам па би било мамење ако ја погодам скрос :)




lukajana RR -> RE: Како го/ја замислувате членот/членката над вас? (3.6.2015 9:31:41)

AnnaMolly rr и јас тоа чекам[sm=smiley1.gif] ама некако ми е нефер да ја опишувам неа и другите рингерајки што ги знам ,а како убаво би ја опишала [sm=smiley1.gif] како нацртана.Ајде обидувајте се ,јас само ке помогнам дека тоа е најмилото човече што го познавам




Страница: [1]