Каква е вашата сексуална фантазија? (Целосна верзија)

Форум >> [Партнерство] >> Сексуалност



Порака


AneLav RR -> Каква е вашата сексуална фантазија? (10.2.2015 9:24:49)

Размислував некое време дали да отворам ваква тема. Се прашував дали жените би пишувале за нивните сексуални фантазии. А зошто да не си реков, па и ние имаме потреба за секс , а и се разбира носиме некоја сексуална фантазија што сакаме да ни се оствари. Почесто се случува мажите да ја водат сексуалната игра, но кога би ја воделе ние како би изгледало тоа, која е нашата замисла за добар секс, дали тоа го имаме со нашиот партнер? Ајде баш ме интересира какви се нашите сексуални фантазии, перверзни, груби, нежни, поврзани со некој фетиш или сеуште ни се табу тема...[sm=smiley1.gif]




Melanija RR -> RE: Каква е вашата сексуална фантазија? (10.2.2015 13:19:32)

Засега сум за класика па фантазиите се поврзани единствено со местото[sm=smiley1.gif]
Сакав во вода пробав не ми се допадна, е од водени места ми остана плажа. Е тешко остварливо за плашливци [sm=smiley36.gif] а во странство е и казниво па налет фантазија [sm=zz_bounce.gif]
М помагала засега не, врзувања па можеби, други варијанти нит ми текнуват нит ми се [sm=jezicek.gif]

Ете ако е фантазија сакам во хотелска соба со голем што би се рекло со брачен кревет , и плус да има убав поглед па отворени врати [sm=smiley1.gif] ама плашливка па да биде барем на 2 кат [sm=smiley36.gif]

И не ја игнорирајте темата имате опција за анонимно, па ќе муабетиме со цитата од анонимен за да знаеме на кого нешто се однесува




lukajana RR -> RE: Каква е вашата сексуална фантазија? (10.2.2015 23:33:10)

Добра ви е темава ја видов сабајле ама сега најдов време за пишување.Сексуални фантазии сигурно имаме сите ама во последно време нас ни фали време за да ги оствариме па не дека е ретко ама претежно е на трчање а за фантазии треба така по натенане .Кога не бевме во брак или додека немавме деца сите фантазии ги исполнувавме дали мои дали на мм можам да кажам многу сме се дружеле[sm=smiley36.gif] па имало романтични вечери со целовечерен секс ,секс во вода,викенди во викендичка многу жешки,врзување,многу пози пробани и незнам уште што.Иницијатива имало од двете страни и сеуште е така а фантазиите ке ни почекаат малку да ни пораснат децата ,дотогаш само редовно ке си го пишуваме домашното толку долго колку што можеме да си дозволиме.
Иначе сакам да пробам секс во кола на некое пусто место иако мислам дека нема да ми се допадне ама ми останало неостварена желба што може и да се оствари не се знае[sm=hudicek1.gif]




marchi -> RE: Каква е вашата сексуална фантазија? (11.2.2015 2:02:02)

Ne ti e losa temava [sm=smiley36.gif] ne sum jas bas po tie fantazii ama golema i neotstvarena zelba mi e da probam seks vo kola




Defne90 RR -> RE: Каква е вашата сексуална фантазија? (11.2.2015 22:20:22)

Хаха интересна тема навистина.Инаку пошто секс во кола имам пробано неколкупати сега имам сексуална фантазија да пробам секс на хаубата на кола.и тоа на некое пусто место каде нема луѓе и никој нема да не гледа со маже.Па којзнае летово може и ќе ја оствариме,само децата да ги стокмиме кај некоја баба и пут под ноге накај некоја пустелија.[sm=smiley36.gif]




mommy_angels RR -> RE: Каква е вашата сексуална фантазија? (11.2.2015 22:29:47)

Охохооооо добро е ,не почнавме анонимно [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Добро е што е за фантазии оти во последно време само и тоа ми преостана од сексот-да фантазирам [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Со детево што по цела ноќ ме бара и ако не сум до нејзе тргнува да види каде сум [sm=smiley1.gif] ни С од секс нема,што вели Лукајана погоре,од време на време домашно пишуваме колку да не ни зараснат [sm=jezicek.gif]
А за фантазии па не знам што ми е неостварено-имало секс во езеро,секс во када,под туш,во кола(на стари години пробано)[sm=smiley36.gif], секс со шлаг,секс со мраз,во сите позиции и во секој ќош по дома.Перверзиите не ги сакам така да ги немало и нема да ги има,не се мој тригер [sm=jezicek.gif].Е можам да кажам дека не сме си купиле ни една секси играчка,па може тоа треба да се проба
Така да како заклучок би дала дека моја секс фантазија е да си купиме повеќе време ,за да си го воскреснеме сексуалниот живот од минатото




marchi -> RE: Каква е вашата сексуална фантазија? (12.2.2015 0:57:30)


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Добро е што е за фантазии оти во последно време само и тоа ми преостана од сексот-да фантазирам [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Со детево што по цела ноќ ме бара и ако не сум до нејзе тргнува да види каде сум [sm=smiley1.gif] ни С од секс нема.
А за фантазии па не знам што ми е неостварено-имало секс во езеро,секс во када,под туш,во кола(на стари години пробано)[sm=smiley36.gif], секс со шлаг,секс со мраз,во сите позиции и во секој ќош по дома.Е можам да кажам дека не сме си купиле ни една секси играчка,па може тоа треба да се проба
Така да како заклучок би дала дека моја секс фантазија е да си купиме повеќе време ,за да си го воскреснеме сексуалниот живот од минатото

I kaj nas e poslabo so seks, duri pocnav da brojam kolku pati mesecno sme imale[sm=smiley36.gif] od selektiranava statija malku me podzamisli seks so slag so mraz i takvi rab. Ne sum se osmelila na takvo nesto ne bi se snasla vo situacijata [sm=smiley36.gif] a za nekoja seksi igracka MOZEBI bi kupila. Hahaha. I za kraj i jas sum za voskresnuvanje na seksualniot zivot.




Страница: [1]