RE: Велигденска Натура Еуфорија (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Рингераини подароци



Порака


Emkara -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (24.4.2014 16:48:09)

kade treba da gi ostavime podatocite zasto na mail ne mi e stignato nisto a osvoiv edna dnevna i glavna...:)




Carrie RR -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (24.4.2014 18:07:15)

Драги добитници на награди [sm=smiley1.gif]

Маил е испратен до сите вас во вторникот! Доколку не е стигнато известувањто, Ве молиме, следните податоци:Корисничко име, Име и Презиме, адреса и телефонски број да ги испратите на emilija.dzurovska@danu.biz.

Откога ќе ги имаме сите податоци, ќе започне испраќањето на наградите [sm=smiley1.gif]




misskiss -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (5.5.2014 15:57:55)


Сеуште не е започнато испраќањето на наградите?




deluxe -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (8.5.2014 23:41:26)

Девојки кај мене веќе пристигна пакетот[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Навистина е многу убав,а и богат е.Речиси го има целиот асортиман на произоди [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Благодариме Натура на прекрасните производи !!!! [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Defne90 RR -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (9.5.2014 8:15:02)

Со здравје да си го потрошите пакетот девојки и да си уживате во производите на Натура. [sm=smiley1.gif]




sanjaaaa! -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (9.5.2014 9:07:47)

И мене вчера ми пристигна наградата од НАТУРА и Рингераја! Многу сум задоволна, Ви Благодарам Рингераја и Макпрогрес. Продолжете и понатаму со вакви или слични игри и добивки за верните читатели на Рингераја.
Ги обожавам ваквите производи за здрава исхрана, со задоволство ќе си ги лапнеме. Не е цел асортиман на производи на Натура во пакетот, но доволно е, прекрасни производи, останатите веќе ги има по маркетите, секако ке продолжиме да ги купуваме и јадеме, НАТУРА за секој ден!!!!!!!!!!!!!!!!!




Snowhite RR -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (9.5.2014 9:59:58)


ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR

Девојки кај мене веќе пристигна пакетот[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Навистина е многу убав,а и богат е.Речиси го има целиот асортиман на произоди [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Благодариме Натура на прекрасните производи !!!! [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


И мене ми пристигна пакетчето, супер е, таман тоа што јадеме, за Јана мислам, а замислете Михаил сум го молела за житарици да јаде и никако не сакаше, а сношти изеде два тањири пченкарни снегулки со јогурт, ама и тој учествуваше во наградната игра, па мора да јаде[sm=smiley36.gif]




Emkara -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (9.5.2014 17:08:36)

Vi blagodaram za nagradata , mnogu e ubava i jas ja dobiv vcera i sega se zasladuvame so ubavite proiizvodi....pozdravce [sm=bravo.gif]




Felly RR -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (9.5.2014 17:45:05)

Со здравје да си ги трошите пакетчињата!!! Се надевам дека новите членови кои добија награди ќе останат и понатаму со Рингераја.




misskiss -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (9.5.2014 18:00:15)

Благодариме на наградите. Производите се со многу добар квалитет, ќе продолжиме секако да ги користиме затоа што се здрави за исхрана. Поздрав до Натура!




deluxe -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (9.5.2014 23:55:45)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR

Девојки кај мене веќе пристигна пакетот[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Навистина е многу убав,а и богат е.Речиси го има целиот асортиман на произоди [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Благодариме Натура на прекрасните производи !!!! [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


И мене ми пристигна пакетчето, супер е, таман тоа што јадеме, за Јана мислам, а замислете Михаил сум го молела за житарици да јаде и никако не сакаше, а сношти изеде два тањири пченкарни снегулки со јогурт, ама и тој учествуваше во наградната игра, па мора да јаде[sm=smiley36.gif]



[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Браво за Михаил.Кај нас омилени му се оризовите колачиња,Ф како ги крцка со сласт [sm=jezicek.gif]




Snowhite RR -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (10.5.2014 16:06:23)

И Јана тие си ги јади и баш ќе пρодолжам да и ги κупувам




AnnaMolly RR -> RE: Велигденска Натура Еуфорија (13.5.2014 9:30:24)

Ни стигнаа подароците во саботата! Филип го обожава сушениот ананас и оризовите колачиња, а мама житариците :) Прекрасни производи!




Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]