|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Тестови за бременост
30.10.2014 16:01:12   
LoveableMe RR
Lukas, честитики имај убава бременост!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: Тестови за бременост
30.10.2014 16:02:34   
lukas
uh,od tvoi usni vo gospodovi usi ,site sto cekaat da si imaat se sto si sakaat..pozz mihaela 2010

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: Тестови за бременост
30.10.2014 16:08:05   
deluxe
Lukas cestitkiuser posted image user posted image Imaj si lesna i prekrasna bremenost,zdravo I zivo bebuleuser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: Тестови за бременост
30.10.2014 16:34:09   
lolla RR
Честитки и од мене Лукас, супер резултат. И сам трпеливо, трпение спасение како викаат. Да си имаш лесна бременоста и да си родиш здраво право бебенце за 8 месеци.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: Тестови за бременост
31.10.2014 9:53:43   
Felly RR
Лукас, честитки и од мене user posted image Ти посакувам безгрижна бременост, и здраво и живо бебенце user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот lolla RR)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: Тестови за бременост
31.10.2014 11:30:40   
AnnaMolly RR
БРАВООООООО Лукас! Многу ми е мило, сигурна сум овој пат се ќе биде во ред!

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: Тестови за бременост
31.10.2014 17:00:23   
blond
Лукас, гледам неколку минути пред 17часот е. Се надевам бебушко ќе го видите. И ти посакувам лесна и успешна бременост и здраво и живо бебуле!!!

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: Тестови за бременост
31.10.2014 21:35:23   
lukas
nemozev odma da vi pisam,i ne izdrzav otidov pred 17 h
vidovme malecko zrnce,vazno ima bremenost ima user posted image pa ajde sega po edna nedela treba da odam da vidime dali ke ima srceva akcija...drzete mi sreka..neka e se vo red...uhuuuuu kefoj sum..no nekako od strav ne si dozvoluvam pokraj se sto pominav kako da mi e strav da se radvam...pozzz moi ringerajki..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: Тестови за бременост
1.11.2014 14:21:44   
Melanija RR
lukas чекаме да ни пишеш и во темата Срцева акција

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: Тестови за бременост
19.11.2014 19:57:41   
Ki4iko
Лукас честитки и од мене,ти посакувам лесна бременост user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: Тестови за бременост
17.12.2017 17:33:25   
Сара 4
Здраво имам едно прашање.Сакам да ми кажете по колку време тестот за бременост покажува точен резултат?И дали постои некој кој покажува за пократко време.

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: Тестови за бременост
18.12.2017 21:32:40   
kapina
Testot moze da pokaze bremenost so zadocnuvanje na menstruacija ta od eden den najdobar test e testot preku krv za bremenost

(Одговор на членот Сара 4)
Непосредна врска до пораките: 187
Страница:   <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Оди на:


Анкета

gradinka vs igroteska
Angelce Monice

sto e poubo gradinka ili igroteka?

gradinka (100%)

igroteka (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!