Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (Целосна верзија)

Форум >> [Партнерство] >> Сексуалност



Порака


Палешка РР -> Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (4.1.2014 11:02:21)

Некогаш е добар, некогаш лош, некогаш не дигнува во облаци, некогаш го допира дното.
Сексот, иако со ист партнер, секогаш може да биде различен.

Опишете каков е моментално вашиот секс преку наслов или дел од некоја песна.
Да се насмееме малку на сопствена сметка [sm=smiley36.gif][sm=zz_dance.gif]


Truly Madly Deeply

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




deluxe -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (4.1.2014 12:00:48)

Палешка браво за темава[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Во многу ситуации песните го опишуваат тоа што го чувствуваме[sm=smiley1.gif]
Јас ја избрав Desert Rose
како краток опис на тоа поле[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




nataly86 -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (4.1.2014 12:03:15)

Прво што ми падна на памет

Ајде да летаме

[sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_giggle.gif]




Yummy Mammy -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (4.1.2014 15:56:36)

Daleko si, daleko si, neko te drugi ima... [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Палешка РР -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (4.1.2014 17:49:52)

Често е и вака

У твојим колима

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




mommy_angels RR -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (4.1.2014 22:50:18)

Најчесто вака
HOT HOT HOT

ама во последно време нешто закапавме,па вака е
Сад те има,сад те нема




cacisk -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (6.1.2014 17:13:04)

Потсети ме што то беше љубав (секс) [sm=smiley1.gif]




Defne90 RR -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (6.1.2014 21:26:33)

TO THE MOON AND BECK Savage Garden




Goddess* -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (7.1.2014 2:12:29)

Momentalno ni e Daj mi,daj mi ziti sve(mazle),ne ne ne ti davam(jas)i taka se nategame dodeka po pametniot ne popushti [sm=zz_mstickle.gif]




Felly RR -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (7.1.2014 15:44:54)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Goddess*

Momentalno ni e Daj mi,daj mi ziti sve(mazle),ne ne ne ti davam(jas)i taka se nategame dodeka po pametniot ne popushti [sm=zz_mstickle.gif]


[sm=jezicek.gif] ме изнасмеа Goddess*, најхит ми е вашава.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Палешка РР -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (8.1.2014 9:42:33)

Мала је дала

[sm=smiley36.gif]




bucko mal -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (9.1.2014 0:40:28)

Stani mome da zaigras da te gledam vesel jas ........[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/zz_stick_out_p.png[/image]




AneLav RR -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (9.1.2014 9:58:03)

Wild Thing - The Troggs
Можеби е поредок од претходно но се уште е ваков, ќе видиме до кога[sm=smiley1.gif]




LoveableMe RR -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (9.1.2014 11:03:29)


ИЗВОРНА ПОРАКА: bucko mal RR

Stani mome da zaigras da te gledam vesel jas ........[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/zz_stick_out_p.png[/image]


Нешто во овој стил, ха ха ха




Палешка РР -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (9.1.2014 14:57:18)

Сношти

Ти немаш права на мене

[sm=hudicek.gif]

Денес смеа ме фаќа [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mihaela 2010 -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (13.1.2014 9:38:59)

Vo sabotata- Pileto mi pee rano na sabajle (taa ja ispeavme)[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




miana -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (13.1.2014 12:04:07)

Раке пуке,раке шлаке [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Mihaela 2010 -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (13.1.2014 15:08:12)


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Раке пуке,раке шлаке [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

hahah demek se bese rucni rad?[sm=smiley36.gif]




miana -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (13.1.2014 15:20:02)

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Раке пуке,раке шлаке [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

hahah demek se bese rucni rad?[sm=smiley36.gif]


Aaaa ne, ne greska si...Ajde izguglaj vidi sto znaci pesnata :) hahhahaha

klik eve jas najdov

http://www.youtube.com/watch?v=xUGnRY1mUiE




mommy_angels RR -> RE: Опишете го вашиот сексуален живот со наслов на песна (13.1.2014 21:57:39)


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Раке пуке,раке шлаке [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

hahah demek se bese rucni rad?[sm=smiley36.gif]


Aaaa ne, ne greska si...Ajde izguglaj vidi sto znaci pesnata :) hahhahaha

klik eve jas najdov

http://www.youtube.com/watch?v=xUGnRY1mUiE

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Незнам од каде се сети за ова ,ама слатко ме изнасмеа




Страница: [1]