RE: Што денес направив за себе? (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Разговори за се и сешто



Порака


scared RR -> RE: Што денес направив за себе? (28.11.2014 21:06:00)

Си го средив лицето и се избањав [sm=smiley1.gif]




Ki4iko -> RE: Што денес направив за себе? (28.11.2014 22:55:00)

Бев во шопинг, подобро за мене-нема [sm=bravo.gif]




caciana -> RE: Што денес направив за себе? (28.11.2014 23:43:43)

Se depilirav I vegite GI srediv,potoa si napraviv topla banja




mommy_angels RR -> RE: Што денес направив за себе? (24.5.2015 7:39:29)

Вчера беше ,ама многу работи направив што ги немав направено едно 3 години,па морам да си се пофалам [sm=smiley1.gif]
Прво дете отиде кај баба и дедо,па си наполнив када со мирис на малина и орхидеја [sm=smiley1.gif],си земав книга [sm=smiley16.gif] и уживав едно 2 часа,а откако излегов си легнав и преспав уште едно два-три часа [sm=angel.gif].Ваков одмор ужасно многу ми фалеше и заслужено си го добив [sm=smiley1.gif]

пс. А, да и мм изненадно дојде од работа на кратко,ама што бидна ,не кажувам тука,срамота е [sm=jezicek.gif]




marchi -> RE: Што денес направив за себе? (2.11.2015 21:31:54)

[sm=hudicek1.gif]
ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Вчера беше ,ама многу работи направив што ги немав направено едно 3 години,па морам да си се пофалам [sm=smiley1.gif]
Прво дете отиде кај баба и дедо,па си наполнив када со мирис на малина и орхидеја [sm=smiley1.gif],си земав книга [sm=smiley16.gif] и уживав едно 2 часа,а откако излегов си легнав и преспав уште едно два-три часа [sm=angel.gif].Ваков одмор ужасно многу ми фалеше и заслужено си го добив [sm=smiley1.gif]

пс. А, да и мм изненадно дојде од работа на кратко,ама што бидна ,не кажувам тука,срамота е [sm=jezicek.gif]

Едно вакво нешто и мене ми треба. Кога би ја нашла работата што ја барам со првата плата би пошла во катланово да ми удрат една катлановска спа бања со масажи...... А денес некако заморно ми беше, па освен едно излежување кафе и интернет ништо друго не си направив.




Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]