Ден на таткото (Целосна верзија)

Форум >> [Партнерство] >> Татин форумПорака


mis. -> Ден на таткото (27.9.2009 23:37:57)

27 ми септември е прогласен за ден на таткото.Само што дознав од вестите на мтв.Баш ми е жал што не дознав порано поинаку ќе го организирав денот[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]Еве за тие што беа информирани како го поминаа денешниов ден што веќе е во изминување?[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
kiki_riki -> RE: Ден на таткото (27.9.2009 23:45:06)

jas veke im cestitav ama vo "ednostavno ne mi se veruva" zasto stvarno ne mi se veruva kakvi sme, a za 8-mi mart 3 dena unapred ke zboruvame
mami -> RE: Ден на таткото (28.9.2009 8:23:22)

Малку доцнам, еден ден само :)))а и како сум му го честитала- го оставив вчера цел ден сам со Лука да се чуваат[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
profesorica -> RE: Ден на таткото (28.9.2009 8:37:48)

и јас не знаев [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
mis. -> RE: Ден на таткото (28.9.2009 8:53:40)

Па како ќе знаеме кога на крај на денот информираат.[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/zmeden.gif[/image]Кики рики се сложувам со тебе.
arh_diz -> RE: Ден на таткото (28.9.2009 9:45:17)

jas prvpat slusam . No vo sekoj slucaj se soglasuvam
Znam deka kaj Rusite 23  Fevruari e den na tatkoto i se slavi kako i 8 Mart
big_mama817 -> RE: Ден на таткото (28.9.2009 15:37:10)

epa so malo zadoznuvanje sreken den na site tatkovci[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image]
daniel -> RE: Ден на таткото (28.9.2009 22:19:40)

bravo za denot na tatkoto
Боцко -> RE: Ден на таткото (29.9.2009 10:04:31)

Татко, а не знаев. Но веќе го забележав во својот календар.

Се надевам дека ќе заживее и ќе го достигне сјајот на 8 ми март, кој јас би го преименувал во „Ден на мајката“ (без навреда, но мислам дека кон жената треба да се однесуваме како да е секој ден 8-ми март) за да се радуваат дечињата вистински.

Иако е доцна, нека ни е честит денот и догодина свечено да си го прославиме!
mami2 -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 2:51:38)

Честитки до сите татковци.

Благодарам на таткото на моите деца [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley20.gif[/image].

За тато [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image] од мене и [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/9nebesa.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/9nebesa.gif[/image]
Martins mom -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 9:21:32)

Честитки до сите татковци !!! Нека ги слушаат мајките на нивните деца[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
nadica -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 10:16:50)

незнаев дека е ден на татковците
нека се живи здрави и весели сите татковци
Mamicka3 -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 10:38:41)

cestitki do site tatkovci poveke da gi slusaat zenickite
Bogdancanka -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 10:42:12)

cestitki i od mene do site tatkovci neka se zivi i zdravi i poveke poslusni[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
amelbebe -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 10:45:22)

sreken den na site tatkovci,iiiiiiiiihhh ne sum znaela deka denes e toj den a jas tatkoto go iznervirav otsabajle[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]ne stanav da pijam kafe so nego[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]sega ke treba da smislam nesto da mu ja razubavam barem nokta[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
Палешка РР -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 10:47:31)

[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]  [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]  [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image] снајди се некако генерацијо [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]  [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]  [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Среќен ден на татковците!
nadica -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 10:48:13)

аааааааааааааа за ноќта сите ќе се потрудиме за да се избавиме од ненамерните грешки во текот на денот [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
amelbebe -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 10:49:04)

[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image]tu bre da znaev hahhahaah
Anushka -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 11:55:54)

можеби сум ЈАС грешка, ама се мислам тој ден помина минатата недела. Нема врска, може татковците да слават и два дена: нека им е среќен Денот на татковците, на сите татковци децата се` радости да им носат, да си дочекаат дедовци да станат![image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/sloncek.gif[/image]
mama26 -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 13:25:37)

neka ti e sreken denot tate ,sto pobrzo da si dojdes i zaedno da slavime
Maca25 -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 13:39:58)

Татковци нека ви е убав денот!! Е овој ден мислам дека татковвите треба да го понинат со своите деца - цеееел ден [sm=smiley36.gif]
mama26 -> RE: Ден на таткото (27.9.2010 13:42:09)

more mojov mi veti sekoj den ke go pominuval denot...epa sega tesko mu e daleku e,i mislam ke ispolni seriozen bese [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Felly RR -> RE: Ден на таткото (20.9.2014 10:29:25)

ВВО различни места, различен датум за денот на таткото. Јас најдов дека се празнува втората недела од септември, па дали веќе поминал или допрва ќе се слави - нека им е среќен денот на сите татковци, и повеќе да ни се зачленуваат на РР [sm=smiley36.gif]
Mihaela 2010 -> RE: Ден на таткото (20.9.2014 10:38:34)

Jas slusnav deka utre e den na tatkoto..taka da mozno e tatko i kerka nekade da setnat a jas da odmaram i kniga da citkam a?? Dobra idea[sm=smiley36.gif]
Defne90 RR -> RE: Ден на таткото (20.9.2014 10:56:21)

Баш убаво таман неработен ден се паѓа.Ние мајките утре на уживанција а татковците да го слават заедно со синовите и ќеркичките.Па нека им е честит и убав утрешниот ден на сите татковци.[sm=smiley1.gif]
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>