RE: Zumba Fitness (Целосна верзија)

Форум >> [Дете] >> Да вежбаме заедно



Порака


AnnaMolly RR -> RE: Zumba Fitness (1.2.2016 12:29:40)

Јас одам на часови по зумба и максимално уживам во нив, ептен се пронајдов на тоа поле. Два пати неделно вежбам и ептен ми е убаво.




blue_blue -> RE: Zumba Fitness (29.9.2016 15:50:14)

Ај жени што сте од Аеродром/Ново Лисиче кажете ми кај има зумба во тој дел од градот, ама да е понеделник и среда од 18:00




sandriana RR -> RE: Zumba Fitness (29.9.2016 18:01:34)

Термини од 18ч колку гледав и јас (и мене ми одговара таков термин -18-19ч.) - нема.
Она што најдов е следново:
Oд 19-20ч, понеделник и среда, наследниве локации: ОУ Љубен Лапе, и друг клуб ист термин во просториите на Прима Данца.




blue_blue -> RE: Zumba Fitness (30.9.2016 9:36:56)

sandriana, копав доста на нет и на Fit One (тие што држат зумба во Љубен Лапе) сите тремини им ги извидов ама нишо не ми одговара, гледав и куп други ама не наоѓам тремин...а пусто на зумба ми се иде, нејќу у третана ама изгледа ќе морам да идам у некоја маалска таму у Аердром дур чекам дететво да ми заврши со активноста на која ќе иде....најдов у она Synergy Finteness некој Total Body workout од 18:00 па ќе прашам да видам што е, мада локациски и не е така блиску до Љубен Лапе (таа локација најмногу ми одговара), ама ако нема ништо боље може и тоа ќе заврши работа




Melanija RR -> RE: Zumba Fitness (2.10.2016 1:18:25)

Јас најдов кај нас во Аеродром [sm=smiley1.gif]ама последниве две недели никакко да почнам[sm=smiley36.gif]
Здравје во вторник во план сум да одам .Несакав по школите зошто претежно соблекувалните се лоши. Најдов во fitnes klub Terminator ,знаете каде е Атлета.Кога идете од железничка кон скопјанка после Атлета има зграда е позади зградата има паркинг и исто такво мало кровче и е подземно.Термините се од 19Ч30 вторник,четврток,сабота и плус користење теретана се за 1.200 ден.
Начелно се договараме со AnaMolly RR па ќе видиме .Ајде те blue_blue и sandriana RR[sm=bravo.gif]
Иначе сме у форум за Деца[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]