RE: Фото апарат (Целосна верзија)

Форум >> [Семеен живот] >> Техника



Порака


cevlice -> RE: Фото апарат (8.8.2013 13:10:08)

Бидејки во летниот период повеке излегуваме на прошетки и понекое подолго патуване.Дали сакате да се фотографирите , да правите убави слики со вашите најмили и секогаш внимавате да не го заборавите вашиот апарат. Јас лично сакам да се сликам и каде и да сум внимавам да го земам со себе . Во моментот го користам canon A 580 и сум многу задоволна.




Bethany -> RE: Фото апарат (8.8.2013 17:45:21)

Редовно се "сликаваме" , само сега не носиме фото-апарат секаде, освен кога одиме некаде на специјално место, па сакаме спомени, за секојдневни слики тука е мобилен [sm=smiley1.gif]
Инаку, имаме некој Самсунг, ама не знам што тип е, битно врши работа сега за сега.
Би сакала некогаш да имам некој попрофесионален апарат. [sm=smiley1.gif]




scared RR -> RE: Фото апарат (30.11.2014 20:31:18)

Имам дигитален фотоапарат на Сони веќе неколку години и супер е. Највеќе мерак ми прави тоа што е во розева боја. [sm=smiley36.gif]




Estera -> RE: Фото апарат (8.1.2016 23:09:08)

Имам Nikon Coolpix L380. Го купив пред две години од Америка. Супер слики вади, треба да се знае како да се користи има многу опции.
Планирам во блиска иднина да си уплатам курс за сликање, и да си се бавам професионално. Моја желба е да сликам новороденчиња, бебиња,дечиња итн. итоа надвор. Се надевам дека ке ми се оствари желбата. [sm=smiley1.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]