RE: Каде завршивте средно училиште? (Целосна верзија)

Форум >> [Семеен живот] >> Наше секојдневиеПорака


ostoun -> RE: Каде завршивте средно училиште? (27.9.2009 14:36:00)

УМЦ Никола Штејн Тетово
arh_diz -> RE: Каде завршивте средно училиште? (27.9.2009 17:25:28)

GUC Zdravko Cvetkovski
Anushka -> RE: Каде завршивте средно училиште? (27.9.2009 23:07:29)

hellloooo, babies!!!!! zavrsiv dalecnata,  no mnogu ubava 1987  vo JBT Skopje! Toa bea vreminja - Evergreen
mimicka -> RE: Каде завршивте средно училиште? (27.9.2009 23:21:00)

И јас завршив во ГУЦ Здравко Цветковски генерација 93/97год  ......arh-diz која генерација си 
mina_m -> RE: Каде завршивте средно училиште? (28.9.2009 1:28:13)

opsta gimnazija"Koco Racin"-Gorce Petrov
daniel -> RE: Каде завршивте средно училиште? (28.9.2009 2:39:12)

m.m. brico delcevo
arh_diz -> RE: Каде завршивте средно училиште? (28.9.2009 9:27:30)

92/96 god
vezilka RR -> RE: Каде завршивте средно училиште? (28.9.2009 11:50:22)

Гимназија „Јосип Броз Тито“ - Скопје 92/96
mimicka -> RE: Каде завршивте средно училиште? (28.9.2009 15:02:57)

arh-diz mozebi se znaeme [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ti si edna generacija pred mene jas bev A4a poz
arh_diz -> RE: Каде завршивте средно училиште? (28.9.2009 17:02:13)

Jas bev G4b Makedonka mi bese klasna . I posle se zapisav na gradezen
penelopa -> RE: Каде завршивте средно училиште? (6.10.2009 12:56:47)

D.U.S.O Orce Nikolov- smer Opšta Gimnazija
April -> RE: Каде завршивте средно училиште? (14.2.2010 20:18:14)

ИЗВОРНА ПОРАКА: Anushka

hellloooo, babies!!!!! zavrsiv dalecnata,  no mnogu ubava 1987  vo JBT Skopje! Toa bea vreminja - Evergreen


најдобрата скопска гимназија [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Enika -> RE: Каде завршивте средно училиште? (14.2.2010 20:34:26)

ИЗВОРНА ПОРАКА: mina_m

opsta gimnazija"Koco Racin"-Gorce Petrov


Мина која год заврши...и јас учев таму[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image]
April -> RE: Каде завршивте средно училиште? (14.2.2010 20:49:56)

ИЗВОРНА ПОРАКА: Enika

ИЗВОРНА ПОРАКА: mina_m

opsta gimnazija"Koco Racin"-Gorce Petrov


Мина која год заврши...и јас учев таму[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image]кој ти предаваше македонски? јасна?
Enika -> RE: Каде завршивте средно училиште? (14.2.2010 20:53:13)

Не не Билјана..класна ми беше...и ти заврши таму?
April -> RE: Каде завршивте средно училиште? (14.2.2010 20:55:01)

Не, во ЈБТ, ама ја знам Јасна, прекрасна жена...

инаку на филолошки сме колешки, англиски, ама јас сум постара од тебе [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Enika -> RE: Каде завршивте средно училиште? (14.2.2010 21:02:22)

Кога дипломираше на филолошки? И дали и ти патепе од Лексикологија?[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
April -> RE: Каде завршивте средно училиште? (14.2.2010 21:09:35)

јас сум постара од тебе, 1977 [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley1.gif[/image] а дипломирав 2000 [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
кај Љупчо супер си поминав, иако и тогаш беше freak [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley16.gif[/image]
ептен си ја сакав катедрата...и сега да треба да се запишувам на факс, пак би одбрала исто [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Enika -> RE: Каде завршивте средно училиште? (14.2.2010 21:19:09)

ЕЕЕЕ јас цели 2 год се замарав со него...тој како старее полуд станува [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
melody -> RE: Каде завршивте средно училиште? (14.2.2010 21:27:32)

MBUC Ilija Nikolovski-Luj generacija 1993-1997
mina_m -> RE: Каде завршивте средно училиште? (15.2.2010 0:20:45)


ИЗВОРНА ПОРАКА: April

ИЗВОРНА ПОРАКА: Enika

ИЗВОРНА ПОРАКА: mina_m

opsta gimnazija"Koco Racin"-Gorce Petrov


Мина која год заврши...и јас учев таму[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/bravo.gif[/image]кој ти предаваше македонски? јасна?Enika,jas sum edna godina postara od tebe,samo neznam ti so koj ucese vo klas?
April, mene Jasna mi predavase makedonski najdobrata profesorka vo cela gimnazija bese taa,stalno me vadese od glupostite sto gi pravev[sm=smiley36.gif]
lidijas -> RE: Каде завршивте средно училиште? (15.2.2010 0:23:46)

Gimnazija zavrsiv vo Delcevo vo 1994g.
Enika -> RE: Каде завршивте средно училиште? (15.2.2010 0:24:28)

Па не беше и Бебица една постара од мене? Јас бев д клас...незнам кој знаеше од моја генерација или клас..ај стај слика во темата “ Прикачи ваша слика“ да видам дал ке те препознаам[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
mina_m -> RE: Каде завршивте средно училиште? (15.2.2010 0:27:25)

ma sigurno me znaes[sm=smiley36.gif],sneze ,bube,bade,stefan,ivan,davor i uste mnogu drugi da ne gi nabrojuvam sega site...
Enika -> RE: Каде завршивте средно училиште? (15.2.2010 0:28:40)

Абе те знам сигурно...памтам фаци ја..и Бебица одма ми беше позната кога ја видов на форумов...ама снеже и стефан беа у а клас....а ако мислиш на давор од мој клас тој откачениот...[image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>