RE: Смешни и глупави реклами... (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Разговори за се и сешто



Порака


Defne90 RR -> RE: Смешни и глупави реклами... (25.2.2014 0:05:27)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Bethany RR

Најдобра и најсмешна реклама КЛИК [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Се согласувам [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




deluxe -> RE: Смешни и глупави реклами... (4.5.2014 23:56:05)

Најглупавата реклама на сите времиња[sm=smiley11.gif][sm=smiley26.gif]
За Оне,со Каролина Гочева и тие демек што пеат опера,распеани ...абе ужассс .Пред некој ден разговаравме за условите во Оне,и некој спомна демек имале супер услови со новата понуда,јас му викам ја мразам рекламата дури ни понудата не сум ја слушнала,веднаш менувам канал[sm=jezicek.gif]
Дефинитивно,антиреклама[sm=smiley13.gif]




mommy_angels RR -> RE: Смешни и глупави реклами... (5.5.2014 7:56:58)

Кога првпат ја гледав рекламата ,веднаш се сетив на оваа тема.Нешто поружно немам гледано многу време КЛИК




scared RR -> RE: Смешни и глупави реклами... (30.11.2014 18:19:09)

Мислам поглупави реклами од оние за влошкине Always нема [sm=smiley29.gif][sm=smiley21.gif]




caciana -> RE: Смешни и глупави реклами... (30.11.2014 18:35:42)

JA GA VOLIM NA SVOJ NACIN
Hahaha reklamava e za margarin Dobro Jutro , i znaci koga ke ja slusnam pesnava se otepuvam od smeenje... Malku recenicava mi e perverzna ili mojot um hahaha[sm=smiley36.gif]




blond -> RE: Смешни и глупави реклами... (30.11.2014 19:30:27)


ИЗВОРНА ПОРАКА: caciana

JA GA VOLIM NA SVOJ NACIN
Hahaha reklamava e za margarin Dobro Jutro , i znaci koga ke ja slusnam pesnava se otepuvam od smeenje... Malku recenicava mi e perverzna ili mojot um hahaha[sm=smiley36.gif]

Ahahahahahhaha i vo mojot um e perverzna [sm=jezicek.gif]




caciana -> RE: Смешни и глупави реклами... (28.1.2015 20:59:40)

Test test Test Surecheck . Znaci po glupava reklama od ova nemam videno[sm=zmeden.gif][sm=smiley21.gif]




mommy_angels RR -> RE: Смешни и глупави реклами... (28.1.2015 22:35:10)

Аууууууууу се согласувам,ај што е целата никаква,туку вчера ќерка ми ме праша што се тие [sm=zmeden.gif]
Ај сега кажете ми како да и објаснам [sm=zz_unsure.gif]




Kvisko -> RE: Смешни и глупави реклами... (30.1.2015 10:52:38)

Е сега ќе мопраш целата приказна за правењето бебиња да и ја објасниш. Зависи од возраста ама некаде од кај 4 години почнуваат со такви прашања. За нив е објаснувањето како мајки и татковци се сакаат и гушкаат и како има и кај мајката и кај таткото мали „човечиња“ (или што и да е) кои треба да се сретнат со исто такво кај мајката пас како бебето расет во стомакот и слично.
Со среќа во објаснувањето.




mommy_angels RR -> RE: Смешни и глупави реклами... (30.1.2015 23:12:09)

Хихии ама да беше 4 аρно,а тоа само 2,9г Ни за штρκот да и збоρувам нема да ρазбеρе,а на за малите човечиња κај мама и тато




mamicki -> RE: Смешни и глупави реклами... (30.1.2015 23:27:23)

Reklamite za zdrava hrana se glupavi i iritiraat.




Палешка РР -> RE: Смешни и глупави реклами... (2.2.2015 6:20:50)

Рекламите за подигнување на наталитетот.

- Ама немаме каде да живееме.
- Моите ќе купат количка, твоите креветче

[sm=zmeden.gif]

- Ама немаме пари. Ни треба илјадарка само за пелени.
- Синоќа потрошивме илјадарка во кафеана.

[sm=zmeden.gif]

Нон сенс!




Melanija RR -> RE: Смешни и глупави реклами... (2.2.2015 12:37:12)

Палешка РР па стара е рекламата 7-8год сега е подобро време на вработеност па нема везе што е тродупло поскапо [sm=jezicek.gif]




lukajana RR -> RE: Смешни и глупави реклами... (2.2.2015 14:00:36)

Така е Палешка рр тие реклами им се многу невкусни посебно со двете семејства едните многу деца другите немаат демек учат работат незнам што или тој дедото што сакал внуци ама не им текнува дека не сите немаат деца зашто не сакаат и како тие луѓе се осеќаат кога ги гледаат ваквите реклами




Mila mamicka -> RE: Смешни и глупави реклами... (3.2.2015 15:15:14)

Мене во моментот најглупава ми е рекламата за тестот за бременост Sure Check. Поглупава реклама не сум гледала досега.




lukajana RR -> RE: Смешни и глупави реклами... (23.2.2015 22:00:36)

Сите реклами на Гуте фрухте се катастрофа ама оваа последната за 100% Гуте фрухте е врв на глупоста ,ужасна реклама тој што ја смислил треба да смени професија




kokicekokice -> RE: Смешни и глупави реклами... (23.2.2015 22:47:55)

Jas bi nabrojala 1 nasa bizarna reklama-nesto za sozdavanje familija I dedovo stoi na grobishta pred grob so sin mu snaata I vnucite koi site se so blazena nasmevka ko na piknik da gi odnel I dedovo Im ja objasnuva semejnata loza preku umreni predci, a za toa vreme se menuvaat slikite I iminjata na umrenite na nadgrobnI plochI.[sm=smiley21.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]