|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 7 8 [9]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Таблети за слабеење
20.7.2013 13:19:55   
kartova

ИЗВОРНА ПОРАКА: mila34

ИЗВОРНА ПОРАКА: Malecka23

Ne ne sum drzela bas nikakva dieta najnormalno si jadev se ama kadr kade so namalen apetit.inaku giporacav od pazar3 tie se direktni uvoznici 1650,den a prasuvavi na fb tamu bea 3000user posted image .lazat luge gi preprodavaatbravo malecka i jas si gi pijam istite tableti i oslabev od niv, epten se efikasni i jas istoto go tvrdam... a na fejsfuk se lipovon macedonia -tie se onie oficijalnite distributeri na lipovon i od kaj niv gi plativ 1650den.

Jas neznam kako na vas deluvaat ovie apcinja ili ste distribibuteri na apcinjata .Edno golemo NEEEEEEEEEEEEEEEEEE za apconjata samo perat pari i uniostuvaat mnogu zenski srca ovie tableti.Ne si davajte parite za dzabe zatoa sto nisto dobro nema da dobiete tuku samo- glavobolki tahikardii losenje zasemetenost i dr. a kilata si stojat.

(Одговор на членот mila34)
Непосредна врска до пораките: 201
   RE: Таблети за слабеење
3.8.2013 16:40:17   
fila
eve i jas da pisam na ovaa tema pred tri dena pocnav da gi pijam ovie kapsuli lipovon i sega za sega dobro se custvuvam pijam mnogu voda i imam namalen apetit pa ke vidime ponataka dali ke ima rezultati so kilazata

(Одговор на членот kartova)
Непосредна врска до пораките: 202
   RE: Таблети за слабеење
3.8.2013 16:58:46   
vezilka RR
Да ми кажеше некој дека ќе ми падне напамет вакво нешто, ќе му се смеев. Ама ете ми падна. Немам поима како функционираат, ама знам дека мене ми треба нешто шро делува на метаболизмот. Знам дека така делуваат овие Турбо шланк на Божен козметик. Како делуваат другиве што ги пиете? Ќе потпрочитам уште малку пред да се решам. Ме интересира што се случува со килажата откако ќе престанете да ги пиете, и дали има некој препорачан временски интервал за време на кој се внесуваат?

(Одговор на членот fila)
Непосредна врска до пораките: 203
   RE: Таблети за слабеење
3.8.2013 23:03:58   
mosa
Да ми кажеше некој дека ќе ми падне напамет вакво нешто, ќе му се смеев. Ама ете ми падна. Немам поима како функционираат, ама знам дека мене ми треба нешто шро делува на метаболизмот. Знам дека така делуваат овие Турбо шланк на Божен козметик. Како делуваат другиве што ги пиете? Ќе потпрочитам уште малку пред да се решам. Ме интересира што се случува со килажата откако ќе престанете да ги пиете, и дали има некој препорачан временски интервал за време на кој се внесуваат?


Vezilka ovie tableti Zarsebna sto gi pijam jas deluvaat na metrabolizmot t.s za pobrzo varenje na hranata,cistenje na organismot.ja dosega gi pijam skoro 2 meseci i imam simnato 8 kg.vo poslednava nedela ne gi piev bidejki me bolese stomak,a imav i nekoj srugi problemi i resiv maku da gi pausiram(samo nekolku dena) i pak da si peosolzam potoa iskreno da ti kazam i samata soi se zacudiv kolku mi e namalen apetitot.,kolku pomalku jadam Neznam mene mi odgovaraat odlicnomada jas ne jadam leb i drugi raboti,osven na rucek sto ima za jadenje ,ama nekogas i toa izbegnuvcm,znaci samo ovosje i zelencuk jadam.apcinajta gi kupiv od zegin,gi plativ 370 denari,a ima 100 apcinja vo kutija,se pijat od 3-6 tableti vo tekot na denot,polovina cas pred obrokot.

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 204
   RE: Таблети за слабеење
12.8.2013 12:08:16   
Junona
Cabbage forte капсулите со супа од зелка ,дали некоја ги пиела и какви искуства ке поделите?Читнав сега на 50 псото биле?Дали се ефикасни??

_____________________________

„Не стануваме попаметни од она што сме го чуле,туку од она што сме го доживеале“.

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 205
   RE: Таблети за слабеење
29.9.2013 12:32:24   
Lady B
Помина летово, арно ама кај некој кг после порагај многу тешко ги симнуваа. Имам луд апетит, немоѓам како порано да се врамам у нормала. Многу се разочарав коа ги гледав сликите од одмор-па морав сите слики кај шро сум по купаќи даа ги избришам. Немам некоја посебна воља за диета, па ми треба нешто што ете така малку ќе ме врати на патот да мрднам некое кило. Ме заинтересираа овие Липовон. Дај кажете како и од каде ги набавувате. Им пишав ФБ ама немам оговор. На реклама 5 пишува дека 3000 денари се мексиканските а не бугарски...

Ај ве молам пишете ми зашто ни се ближи 1 роденден и морам да се вратам на патот!!!user posted image

(Одговор на членот Junona)
Непосредна врска до пораките: 206
   RE: Таблети за слабеење
29.9.2013 14:31:43   
zzaa
Zivi gluposti se ti Lipovon, kako i site apcinja za slabenje.Gi piev jas pred 2 meseci gi naracav od net,1600 mislam bea, prvtite nekolku dena mi se namali apetitot, no mislam poveke bese na psihicka baza si vikam pijam apce i ne mi se jade, gi piev 1 mesec bidejki vo edno pakuvanje se 30 tableti po 1 na den se pije i ne oslabev ni 1 gram.Ne si davaj parai za zabe, no sepak ti si znaes.

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот Lady B)
Непосредна врска до пораките: 207
   RE: Таблети за слабеење
25.10.2013 20:50:32   
mosa
a zenski dali nekoja od vas gi ima probano cokolatcata za slabeenje Slimmis .Od top shop.
Jas gi kupiv i gi jadam eve veke nekolku dena. Dali nekoja gi ima probano me interesira vase iskustvo.

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 208
   RE: Таблети за слабеење
2.1.2014 17:47:04   
sozla
jas go piev kafeto na slim line. top e i se slabee so nego! ne e mnogu skapo sega kaj edna od distriuterkite e na akcija za 55o denari go kupiv, a inaku e 800 denari mislam

(Одговор на членот kartova)
Непосредна врска до пораките: 209
   RE: Таблети за слабеење
3.1.2014 11:37:07   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Да ми кажеше некој дека ќе ми падне напамет вакво нешто, ќе му се смеев. Ама ете ми падна. Немам поима како функционираат, ама знам дека мене ми треба нешто шро делува на метаболизмот. Знам дека така делуваат овие Турбо шланк на Божен козметик. Како делуваат другиве што ги пиете? Ќе потпрочитам уште малку пред да се решам. Ме интересира што се случува со килажата откако ќе престанете да ги пиете, и дали има некој препорачан временски интервал за време на кој се внесуваат?

Да не ги имаш пробано таблетиве од Божен Везлике? Јасс читав разни искуства на српски форум и се предомислив.. Ги има ли некоја од вас пробано?

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 210
   RE: Таблети за слабеење
4.2.2014 10:18:29   
miana
ИЗВОРНА ПОРАКА: miana


ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Да ми кажеше некој дека ќе ми падне напамет вакво нешто, ќе му се смеев. Ама ете ми падна. Немам поима како функционираат, ама знам дека мене ми треба нешто шро делува на метаболизмот. Знам дека така делуваат овие Турбо шланк на Божен козметик. Како делуваат другиве што ги пиете? Ќе потпрочитам уште малку пред да се решам. Ме интересира што се случува со килажата откако ќе престанете да ги пиете, и дали има некој препорачан временски интервал за време на кој се внесуваат?

Да не ги имаш пробано таблетиве од Божен Везлике? Јасс читав разни искуства на српски форум и се предомислив.. Ги има ли некоја од вас пробано?


Везилке сеуште не си ми одговорила на ова прашање user posted image

Инаку денес видов понуда на веб клиника за некои SLIM 5 таблети 680 денари, демек природно и здраво се слабее и се зајакнува организамот..Дали некоја од вас ги има пробано?

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 211
   RE: Таблети за слабеење
20.4.2015 8:38:26   
onina

ИЗВОРНА ПОРАКА: mila34

ИЗВОРНА ПОРАКА: Sirena##


ИЗВОРНА ПОРАКА: onina


ИЗВОРНА ПОРАКА: mosa

ИЗВОРНА ПОРАКА: mila34

eve veke 4 meseci kako gi pijam kapsulite i sum prezadovolna ...koj sto saka neka kaze imav problem so tezinata toa uzasno mi precese i probav na sekoj ama bikvalno na sekakov mozen nacin da gi simnam kilogramite i eve ....pijam lipovon...i za cudo nekoe dejstvuvaat ...ja objavuvam temava deka znam deka na ovoj forum sigurno ima zeni koi go imaat istiot problem kako i jas... ne se raboti za da reklamiram nekoj prosto dejstuvaaat i so moeto javno obakanje sakam samo da im pomognam na majkite i sekako na devojkite koi go imaat istiot problem :)A kolku kostaat ovie tableti lipovon i kade mozat da se kupat ???

Јас купив липовон од сајтот lipovon.comКолку пари се овие таблети? Се доплаќа плус за доставата?Од липовон сајтот се поскапи јас ги купив преку пазар 3 се јавив на ... и наредниот ден ми ги доставија платив 1650ден само за таблетите за доставата беше бесплатна...се радувам ако ви помогнав

Админ: Телефони по пп


Јас не мислам дека тоа е добра идеја. За мене е најдобро од сајтот кој нуди производот! успех

(Одговор на членот mila34)
Непосредна врска до пораките: 212
   RE: Таблети за слабеење
14.6.2018 18:06:38   
vakancija
Kade da najdam lipovon tableti hitno mi trebaat

(Одговор на членот onina)
Непосредна врска до пораките: 213
Страница:   <<   < Претходна страница  5 6 7 8 [9]
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 7 8 [9]
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali veruvate vo sudbina?

Da (50%)

Ne (0%)

Ponekogas (50%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!