RE: Кое женско име е најзастапено кај Рингерајчиња? (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Статистика на РР



Порака


Felly RR -> RE: Кое женско име е најзастапено кај Рингерајчиња? (24.10.2013 0:07:49)

Како се вика вашата(ите) ќерка(и)?

Следните имиња ги имаат 5 дечиња на РР: Јана, Софија


Следните имиња ги имаат 3 дечиња на РР: Симона


Следните имиња ги имаат 2 дечиња на РР:Теодора, Миа, Сара,Ива,Ева,Јована, Михаела, Лина,

Следните имиња ги има само по 1 дете - Надица, Алтана, Андреја, Дора, Стефанија, Aнгела, Eма, Нина, Славица, Христијана, Мелоди Мартина, Матеа, , Евгенија, Вера, Eлена, Клара, Дина , Белла, Исидора, Мелани, Мила, Тина, Ања, Оливера, Aнa, Искра




deluxe -> RE: Кое женско име е најзастапено кај Рингерајчиња? (24.10.2013 7:04:59)

Aна ја нема никаде??[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Martins mom -> RE: Кое женско име е најзастапено кај Рингерајчиња? (24.10.2013 22:48:49)

Ќе ја има,ќе ја има[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




Felly RR -> RE: Кое женско име е најзастапено кај Рингерајчиња? (24.10.2013 23:01:00)

Еве сега ја има и Ана, ама кај да е, за месец, чекаме да ја пишееме во погорната група. [sm=smiley36.gif]




Snowhite RR -> RE: Кое женско име е најзастапено кај Рингерајчиња? (24.10.2013 23:11:39)

А 5 Јани има сосе мојава или без?[sm=smiley1.gif]




Felly RR -> RE: Кое женско име е најзастапено кај Рингерајчиња? (24.10.2013 23:21:03)


Како се вика вашата(ите) ќерка(и)?

Следните имиња ги имаат 6 дечиња на РР: Јана,

Следните имиња ги имаат 5 дечиња на РР: Софија

Следните имиња ги имаат 3 дечиња на РР: Симона


Следните имиња ги имаат 2 дечиња на РР:Теодора, Миа, Сара,Ива,Ева,Јована, Михаела, Лина,

Следните имиња ги има само по 1 дете - Надица, Алтана, Андреја, Дора, Стефанија, Aнгела, Eма, Нина, Славица, Христијана, Мелоди Мартина, Матеа, , Евгенија, Вера, Eлена, Клара, Дина , Белла, Исидора, Мелани, Мила, Тина, Ања, Оливера, Aнa, Александра,Искра


Па мислам дека не ти беше пријавена до сега. [sm=smiley36.gif] Ова Јаниве никако не се предаваат, се на прво место се.[sm=smiley2.gif][sm=smiley1.gif]
Додадено уште едно [sm=smiley1.gif]




deluxe -> RE: Кое женско име е најзастапено кај Рингерајчиња? (25.10.2013 18:19:47)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom RR

Ќе ја има,ќе ја има[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Уште малку мојата Ана и твојата ќе си бидат во другата група[sm=smiley36.gif]




sim4es -> RE: Кое женско име е најзастапено кај Рингерајчиња? (26.2.2015 15:19:32)

MAGDALENA <3 [sm=smiley1.gif]




Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]