|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 5 6 [7]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Крварење после породување
8.12.2016 14:23:00   
tanjakr
Мамички се породив пред неполн месец и првите две недели многу обилно крварев и имав парчиња со црна крв и тоа големи.Сега веќе крварам како кафеаво-жолтеникаво со многу непријатен мирис а секој ден редовно одржувам хигиена.Крварењето личи на жолтеникава слуз ...Ве молам некој што имал слични симтоми да каже дали е опасно ?

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 151
   RE: Крварење после породување
9.12.2016 6:24:40   
Neurotoxin RR
ЈАс така крвавев скоро два месеци, и да мирисаше многу, гледај памучни ставај, ако можес користи ги вир влошките уште. Така беше и за првото, па си реков дека е нормално :)

(Одговор на членот tanjakr)
Непосредна врска до пораките: 152
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 5 6 [7]
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 5 6 [7]
Оди на: