|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Постапка која никогаш нема да му ја прост...
11.6.2016 12:05:50   
marchi
ubava tema da si iznakazeme se tuka sto ni lezi bez da se raspravame doma so mazinjata user posted image user posted image nie zenite sme sitnicari zatoa i povejke patime za razlika od mazite koi da ne recam voopsto i ne razmisluvaat za takvi raboti.mene mi se ima sluceno maz mi vo prvite 2 godini od brakot da me navredi i ponizi pred lugje,nikogas ne mu go zaboraviv ednostavno ne mozev ali ete se zivee i so toa.

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Постапка која никогаш нема да му ја прост...
11.6.2016 18:31:47   
mommy_angels RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi

ubava tema da si iznakazeme se tuka sto ni lezi bez da se raspravame doma so mazinjata user posted image user posted image nie zenite sme sitnicari zatoa i povejke patime za razlika od mazite koi da ne recam voopsto i ne razmisluvaat za takvi raboti.mene mi se ima sluceno maz mi vo prvite 2 godini od brakot da me navredi i ponizi pred lugje,nikogas ne mu go zaboraviv ednostavno ne mozev ali ete se zivee i so toa.



Да си ми жива и здрава user posted image ,се е речено.И баш така,се живее и со тоа,дека, нели ,овие некои работи баш па и не се причина за развод.Може само за казна ,апстиненција од брачни обврски user posted image

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Постапка која никогаш нема да му ја прост...
11.6.2016 21:33:27   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi

ubava tema da si iznakazeme se tuka sto ni lezi bez da se raspravame doma so mazinjata user posted image user posted image nie zenite sme sitnicari zatoa i povejke patime za razlika od mazite koi da ne recam voopsto i ne razmisluvaat za takvi raboti.mene mi se ima sluceno maz mi vo prvite 2 godini od brakot da me navredi i ponizi pred lugje,nikogas ne mu go zaboraviv ednostavno ne mozev ali ete se zivee i so toa.



Да си ми жива и здрава user posted image ,се е речено.И баш така,се живее и со тоа,дека, нели ,овие некои работи баш па и не се причина за развод.Може само за казна ,апстиненција од брачни обврски user posted image

ili mozebi taka mu doslo da kaze,NE MISLEL TAKA user posted image

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Постапка која никогаш нема да му ја прост...
13.6.2016 15:17:16   
mommy_angels RR
Хехехех ,да ,да,сите ние не го мислиме нештото што ќе ни излета од уста,па кога ќе го слушнеме ,ќе се покаеме user posted image

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 29
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?