|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Х Фактор
24.3.2014 15:24:07   
vezilka RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Да, ама македонците го подржаа..


Па богами сигурно не победи само со македонските гласови.

_____________________________

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО КАКО ДА РАЗМИСЛУВА, А НЕ ШТО ДА МИСЛИ!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Х Фактор
25.3.2014 14:17:00   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Да, ама македонците го подржаа..


Па богами сигурно не победи само со македонските гласови.



Па богами и без нив немаше да победи, такада и македонците имаа удел во неговата победа user posted image user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Х Фактор
14.6.2015 21:06:55   
Felly RR
Веќерва е полуфиналето на Х фактор? Дали ја следите новата сезона?

Јас тек тук гледав нешто, ама некако уште во првите вечери се разочарав, одма испаднаа некои што баш ми оставија впечаток како специфични гласови - Никола, мајката (не ми текнува како се викашеuser posted image ), Даниела, а пак од групите баш тројцата момци што останаа некако ич не ме воодушевија. Дали не им ги подогодив настапите, ама она што го гледав од нив некако не ми беше баш.user posted image
А и момците некако сите ми се исти, никој не ми се издвојува, добро е и што неколкумина испаднаа последната вечер. Боби ми се допаѓа дека е опуштен и природен, ама уште немам некој фаворит.

Ајде да гледаме вечерва, да видиме кој ќе влезе во финале.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Х Фактор
15.6.2015 1:10:52   
scared RR
Јас го следам и некако оваа година не ми е баш интересен, лани беше многу поинтересен. Фаворит немам, некако сите ми се исти, веќе видени.user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Х Фактор
22.6.2015 11:09:25   
Felly RR
Овој X Factor некако набрзина ми заврши user posted image , очекував повеќе епизоди до финалето, важно реално беше Боби и Амел да се најдат во финале, и на двајцата сите изведби до сега им беа одлични, ниту еднаш не направија грешка. Боби посебно ме фасцинираше со изведбата на The show must go on, стварно извонреден беше, ама се знаеше дека нема шанси по втор пат да победи Македонец.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Х Фактор
22.6.2015 12:29:14   
Melanija RR
Да Felly RR јас последниве две недели гледам,и изведната на Боби на Фреди беше нешто најдобро што сум чула.Но Амел победи,он ми е ок ама вчера Боби беше многу подобар и подобри песни.Искрено Боби има многу по квалитетен и поинаков вокал од Даниел

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Х Фактор
22.6.2015 13:51:50   
Defne90 RR
Не го пратев којзнае колку Х фактор ама од она што успеав да го слушнам дефинитивно Боби не дека е наш ама најубав и најсилен вокал од сите имаше.И момчето буквално ме наежи кога ја изведе последната песна Bed of roses.Ама знаев дека нема шанси да победи тој.Лани македонец беше победник на Х фактор,така да во наредните 50 години да не ни очекуваме дека македонец може да победи пакuser posted image .АМа дека требаше и заслужуваше тоа никој не може да го оспори.Не викам дека и Амел не беше добар,значи предобар беше и ептен професионален,ама Боби ко за годините што ги има и без трошка искуство на вакви натпреварувања на сосема исто рамниште ми беше со него.Ама тоа е што е.Сепак ние ќе си се гордееме со Боби и јас сум сигурна дека со ваков вокал нема да остане неприметен и во сенка и дека ќе развие кариера во полето на музиката.Па се што ни останува е да му посакаме само среќа.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 82
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?