|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 7 [8] 9   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Таблети за слабеење
6.6.2013 0:50:52   
meme21
zdravo me interesira dali nekoj gi ima pieno meizitang botanical????da spodelite nekoe iskustvo oti dolgo vreme se mislam da gi poracam fala user posted image

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: Таблети за слабеење
11.6.2013 12:44:52   
cecko
za slim line neznam ama slim 5 se super na prirodna baza od 5 bilki i bez nikakvi posledici i ne samo sto se slabee nego i vi reguliraat i hormonalni poremetuvanja masnotii seker .super se efektot e pobaven ama bez posledici

(Одговор на членот vesna1)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: Таблети за слабеење
11.6.2013 12:46:00   
Sanja
По таблети за слабење не би посегнала, од причини што после тоа брзо се враќаш на предходната тежина, а дополнително и тоа што имаат нус негативни последици по здравјето! Ако некој не се согласува со мене нека ми предложи кои таблети се испробани и колку сте задоволни па можеби ќе се предомислам ...

(Одговор на членот meme21)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: Таблети за слабеење
11.6.2013 12:53:10   
temjanuska75
Исто и јас не би посегнала по таблети, сето тоа е комерцијално и маркетинг, т.е. профит на производителот знаејки ја желбата за убава линија на жените, а и проблемот што голем процент од популацијата ја има со тежината.

(Одговор на членот Sanja)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: Таблети за слабеење
11.6.2013 12:57:52   
kapina

ИЗВОРНА ПОРАКА: temjanuska75

Исто и јас не би посегнала по таблети, сето тоа е комерцијално и маркетинг, т.е. профит на производителот знаејки ја желбата за убава линија на жените, а и проблемот што голем процент од популацијата ја има со тежината.

i jas isto

(Одговор на членот temjanuska75)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: Таблети за слабеење
13.6.2013 9:20:51   
rina13
ИЗВОРНА ПОРАКА: mila34

eve veke 4 meseci kako gi pijam kapsulite i sum prezadovolna ...koj sto saka neka kaze imav problem so tezinata toa uzasno mi precese i probav na sekoj ama bikvalno na sekakov mozen nacin da gi simnam kilogramite i eve ....pijam lipovon...i za cudo nekoe dejstvuvaat ...ja objavuvam temava deka znam deka na ovoj forum sigurno ima zeni koi go imaat istiot problem kako i jas... ne se raboti za da reklamiram nekoj prosto dejstuvaaat i so moeto javno obakanje sakam samo da im pomognam na majkite i sekako na devojkite koi go imaat istiot problem :)

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: Таблети за слабеење
13.6.2013 13:14:11   
mosa
ИЗВОРНА ПОРАКА: mila34

eve veke 4 meseci kako gi pijam kapsulite i sum prezadovolna ...koj sto saka neka kaze imav problem so tezinata toa uzasno mi precese i probav na sekoj ama bikvalno na sekakov mozen nacin da gi simnam kilogramite i eve ....pijam lipovon...i za cudo nekoe dejstvuvaat ...ja objavuvam temava deka znam deka na ovoj forum sigurno ima zeni koi go imaat istiot problem kako i jas... ne se raboti za da reklamiram nekoj prosto dejstuvaaat i so moeto javno obakanje sakam samo da im pomognam na majkite i sekako na devojkite koi go imaat istiot problem :)



A kolku kostaat ovie tableti lipovon i kade mozat da se kupat ???

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот rina13)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: Таблети за слабеење
13.6.2013 14:16:58   
onina

ИЗВОРНА ПОРАКА: mosa

ИЗВОРНА ПОРАКА: mila34

eve veke 4 meseci kako gi pijam kapsulite i sum prezadovolna ...koj sto saka neka kaze imav problem so tezinata toa uzasno mi precese i probav na sekoj ama bikvalno na sekakov mozen nacin da gi simnam kilogramite i eve ....pijam lipovon...i za cudo nekoe dejstvuvaat ...ja objavuvam temava deka znam deka na ovoj forum sigurno ima zeni koi go imaat istiot problem kako i jas... ne se raboti za da reklamiram nekoj prosto dejstuvaaat i so moeto javno obakanje sakam samo da im pomognam na majkite i sekako na devojkite koi go imaat istiot problem :)



A kolku kostaat ovie tableti lipovon i kade mozat da se kupat ???

Јас купив липовон од сајтот lipovon.com

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: Таблети за слабеење
13.6.2013 15:02:11   
Sirena##

ИЗВОРНА ПОРАКА: onina


ИЗВОРНА ПОРАКА: mosa

ИЗВОРНА ПОРАКА: mila34

eve veke 4 meseci kako gi pijam kapsulite i sum prezadovolna ...koj sto saka neka kaze imav problem so tezinata toa uzasno mi precese i probav na sekoj ama bikvalno na sekakov mozen nacin da gi simnam kilogramite i eve ....pijam lipovon...i za cudo nekoe dejstvuvaat ...ja objavuvam temava deka znam deka na ovoj forum sigurno ima zeni koi go imaat istiot problem kako i jas... ne se raboti za da reklamiram nekoj prosto dejstuvaaat i so moeto javno obakanje sakam samo da im pomognam na majkite i sekako na devojkite koi go imaat istiot problem :)



A kolku kostaat ovie tableti lipovon i kade mozat da se kupat ???

Јас купив липовон од сајтот lipovon.com



Колку пари се овие таблети? Се доплаќа плус за доставата?

(Одговор на членот onina)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: Таблети за слабеење
14.6.2013 11:16:44   
mila34
ИЗВОРНА ПОРАКА: Sirena##


ИЗВОРНА ПОРАКА: onina


ИЗВОРНА ПОРАКА: mosa

ИЗВОРНА ПОРАКА: mila34

eve veke 4 meseci kako gi pijam kapsulite i sum prezadovolna ...koj sto saka neka kaze imav problem so tezinata toa uzasno mi precese i probav na sekoj ama bikvalno na sekakov mozen nacin da gi simnam kilogramite i eve ....pijam lipovon...i za cudo nekoe dejstvuvaat ...ja objavuvam temava deka znam deka na ovoj forum sigurno ima zeni koi go imaat istiot problem kako i jas... ne se raboti za da reklamiram nekoj prosto dejstuvaaat i so moeto javno obakanje sakam samo da im pomognam na majkite i sekako na devojkite koi go imaat istiot problem :)



A kolku kostaat ovie tableti lipovon i kade mozat da se kupat ???

Јас купив липовон од сајтот lipovon.com



Колку пари се овие таблети? Се доплаќа плус за доставата?



Од липовон сајтот се поскапи јас ги купив преку пазар 3 се јавив на ... и наредниот ден ми ги доставија платив 1650ден само за таблетите за доставата беше бесплатна...се радувам ако ви помогнав

Админ: Телефони по пп

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 14.6.2013 12:47:10 >

(Одговор на членот Sirena##)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: Таблети за слабеење
23.6.2013 13:52:09   
mosa
Ja si gi kupiv i ppocnav da gi pijam Zarsena tabletite.Eve veke cela nedela.Ke vi kazam posle nekoe vreme rezultat

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот mila34)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: Таблети за слабеење
6.7.2013 11:26:02   
Malecka23
Eve i tuka da pisam.za edejn mesec imam oslabeno 12kg.tolku vreme pijam lipovon.od tolku gluposti sto gi piev ova e edinstveno da recam normalno nesto bez nikakvi posledici osven sto ters na voda mnogu i ne smees da pies alkohol.e sea dodadete na ova jakoto motorce na kerka mi sto e non stop na turbo ukluceno i ete.go rezultatot.lipovon planiram 3meseci da go pijam i se nadevam ke stignam do kojats idealna texina od53kt kako sto ja imav prethodno

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: Таблети за слабеење
6.7.2013 11:35:20   
AneLav RR
Јас моментално пијам Ботаникал слиминг уште немам испиено цело пакетче од 36 ама осеќам само намалување во обем а на вага сум само 1 кг ослабена. Ми рекоа дека веќе од второто пакетче ќе почнам да слабеам. И јас пијам многу вода. И овие бараат минимум 3 литри вода на ден да испиеш

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: Таблети за слабеење
6.7.2013 13:31:31   
zzaa
ИЗВОРНА ПОРАКА: Malecka23

Eve i tuka da pisam.za edejn mesec imam oslabeno 12kg.tolku vreme pijam lipovon.od tolku gluposti sto gi piev ova e edinstveno da recam normalno nesto bez nikakvi posledici osven sto ters na voda mnogu i ne smees da pies alkohol.e sea dodadete na ova jakoto motorce na kerka mi sto e non stop na turbo ukluceno i ete.go rezultatot.lipovon planiram 3meseci da go pijam i se nadevam ke stignam do kojats idealna texina od53kt kako sto ja imav prethodno



Bravo Malecka 12kg e stvarno uspeh,a drzese li nekoja dieta?ili samo apcinjata od kade gi poraca i kolku pari se aj ako sakas pisi mi .

< Поракaта ја уредил zzaa -- 6.7.2013 13:32:04 >


_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 189
   RE: Таблети за слабеење
6.7.2013 14:53:44   
Malecka23
Ne ne sum drzela bas nikakva dieta najnormalno si jadev se ama kadr kade so namalen apetit.inaku giporacav od pazar3 tie se direktni uvoznici 1650,den a prasuvavi na fb tamu bea 3000user posted image .lazat luge gi preprodavaat

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 190
   RE: Таблети за слабеење
6.7.2013 15:01:26   
zzaa
fala duso,ke ti pisam pp da te prasam nesto.

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 191
   RE: Таблети за слабеење
7.7.2013 16:02:39   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Malecka23

Ne ne sum drzela bas nikakva dieta najnormalno si jadev se ama kadr kade so namalen apetit.inaku giporacav od pazar3 tie se direktni uvoznici 1650,den a prasuvavi na fb tamu bea 3000user posted image .lazat luge gi preprodavaat

Malecka23,i jas sakam info vo pp ,na koj broj gi baraca,dali ti gi dostavija na domasna adresa,kako gi plati?

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 192
   RE: Таблети за слабеење
9.7.2013 22:22:06   
mosa
Ja si gi kupiv i ppocnav da gi pijam Zarsena tabletite.Eve veke cela nedela.Ke vi kazam posle nekoe vreme rezultat


ad eve vceke tri nedeli gi pijam Zarsena.Beke sum oslabela 5 kila.Jas sum zadovorlana.odlicnoo.So toa sto poslednive nekolku dena i ne pazev bas mnogu.nekako taka mi se pogodi.A inaku se simnuva po 2 kg nedelno ama so dieta uz toa.Znaci iskluciv leb,jadam samo slati,lubenica i kafe pijam.Konecno rezultat posle tolku macenje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 193
   RE: Таблети за слабеење
10.7.2013 13:36:51   
mila34
ИЗВОРНА ПОРАКА: Malecka23

Ne ne sum drzela bas nikakva dieta najnormalno si jadev se ama kadr kade so namalen apetit.inaku giporacav od pazar3 tie se direktni uvoznici 1650,den a prasuvavi na fb tamu bea 3000user posted image .lazat luge gi preprodavaat



bravo malecka i jas si gi pijam istite tableti i oslabev od niv, epten se efikasni i jas istoto go tvrdam... a na fejsfuk se lipovon macedonia -tie se onie oficijalnite distributeri na lipovon i od kaj niv gi plativ 1650den.

< Поракaта ја уредил mila34 -- 10.7.2013 13:38:29 >

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 194
   RE: Таблети за слабеење
10.7.2013 17:43:08   
mosa
Ja si gi kupiv i ppocnav da gi pijam Zarsena tabletite.Eve veke cela nedela.Ke vi kazam posle nekoe vreme rezultat


ad eve vceke tri nedeli gi pijam Zarsena.Beke sum oslabela 5 kila.Jas sum zadovorlana.odlicnoo.So toa sto poslednive nekolku dena i ne pazev bas mnogu.nekako taka mi se pogodi.A inaku se simnuva po 2 kg nedelno ama so dieta uz toa.Znaci iskluciv leb,jadam samo slati,lubenica i kafe pijam.Konecno rezultat posle tolku macenje.




Miana jas mislam deka nekade procitav deka ti gi imas pieno ovie tableti sto gi pikjam jas Zarsena.Ako ne sum ness greska????

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот mila34)
Непосредна врска до пораките: 195
   RE: Таблети за слабеење
11.7.2013 13:01:47   
miana
Моса ,не сум ги пиела јас овие таблети,сигурно си ме помешала..Јас ги пиев Слим лајн а саљкав да ги купам оние турбо шланк од Божен Козметикс,ама и за тие се предомислив..Слим лајн се страшна работа,а сега сум на ум да ги земам овие Липовон што ги фалат..Инаку килажата сега ми е иста како пред да останам бремена со првото дете ама јас незнам зошто мислам дека сеуште сум дебела..Мислам дека имам вишок 3 килограми и затоа се мислам дали воопшто да ги земам овие липовон,кога гледам дека малечка ослабнала 12 кг.. Сега за сега ке чекам уште некое искуство за таблчетиве па ке размислам..Инаку вежбам на орбитреб по 35 минути ( тоа ми е рекорд- се надевам дека ке го срушам ) вежбан на лег меџик по една минутка 5-6 пати во текот на денот ( неможам повеке тешко е ) и одам на техни спа третмани..Утре ми е последен третман на техни спа и ке продолжам да се масирам со релакс енд тон,и ке вежбам на орбитрек и на лег меџик..

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 196
   RE: Таблети за слабеење
11.7.2013 13:32:14   
ivoni4ka

ИЗВОРНА ПОРАКА: mosa

Ja si gi kupiv i ppocnav da gi pijam Zarsena tabletite.Eve veke cela nedela.Ke vi kazam posle nekoe vreme rezultat


ad eve vceke tri nedeli gi pijam Zarsena.Beke sum oslabela 5 kila.Jas sum zadovorlana.odlicnoo.So toa sto poslednive nekolku dena i ne pazev bas mnogu.nekako taka mi se pogodi.A inaku se simnuva po 2 kg nedelno ama so dieta uz toa.Znaci iskluciv leb,jadam samo slati,lubenica i kafe pijam.Konecno rezultat posle tolku macenje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a moze li da mi pratis link vo pp od ovi distributeri na pazar3?

_____________________________



(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 197
   RE: Таблети за слабеење
11.7.2013 13:40:25   
mosa
Моса ,не сум ги пиела јас овие таблети,сигурно си ме помешала..Јас ги пиев Слим лајн а саљкав да ги купам оние турбо шланк од Божен Козметикс,ама и за тие се предомислив..Слим лајн се страшна работа,а сега сум на ум да ги земам овие Липовон што ги фалат..Инаку килажата сега ми е иста како пред да останам бремена со првото дете ама јас незнам зошто мислам дека сеуште сум дебела..Мислам дека имам вишок 3 килограми и затоа се мислам дали воопшто да ги земам овие липовон,кога гледам дека малечка ослабнала 12 кг.. Сега за сега ке чекам уште некое искуство за таблчетиве па ке размислам..Инаку вежбам на орбитреб по 35 минути ( тоа ми е рекорд- се надевам дека ке го срушам ) вежбан на лег меџик по една минутка 5-6 пати во текот на денот ( неможам повеке тешко е ) и одам на техни спа третмани..Утре ми е последен третман на техни спа и ке продолжам да се масирам со релакс енд тон,и ке вежбам на орбитрек и на лег ме


Pa togas sigurno nesto sum zgresila,neznam zosto si mislev deka ti si gi piela tabletite.
A kaj tebe stom e samo za 3 kg ne ti trebaat apcinja srcka.3 kg n se smogu,a lesno ke gi simnes za 1 mese so dieticka a ete i vezbas.

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот ivoni4ka)
Непосредна врска до пораките: 198
   RE: Таблети за слабеење
11.7.2013 23:18:10   
mosa
ИЗВОРНА ПОРАКА: mosa

Ja si gi kupiv i ppocnav da gi pijam Zarsena tabletite.Eve veke cela nedela.Ke vi kazam posle nekoe vreme rezultat


ad eve vceke tri nedeli gi pijam Zarsena.Beke sum oslabela 5 kila.Jas sum zadovorlana.odlicnoo.So toa sto poslednive nekolku dena i ne pazev bas mnogu.nekako taka mi se pogodi.A inaku se simnuva po 2 kg nedelno ama so dieta uz toa.Znaci iskluciv leb,jadam samo slati,lubenica i kafe pijam.Konecno rezultat posle tolku macenje.

a moze li da mi pratis link vo pp od ovi distributeri na pazar3?





ivoni4ka si zgresila lipovonot se naracuvaat od pazar 3 eve pogore imaat preveno muabet za niv.Jas Zarsena gi kupiv od apteka od Zegin i gi plativ 370 denari,a ima 100 tableti bvnatre.Se pijat polovina cas pred obrokot od 3-6 tableti dnevno

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 199
   RE: Таблети за слабеење
20.7.2013 13:14:12   
kartova

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana


ИЗВОРНА ПОРАКА: Malecka23

Ne ne sum drzela bas nikakva dieta najnormalno si jadev se ama kadr kade so namalen apetit.inaku giporacav od pazar3 tie se direktni uvoznici 1650,den a prasuvavi na fb tamu bea 3000user posted image .lazat luge gi preprodavaat

Malecka23,i jas sakam info vo pp ,na koj broj gi baraca,dali ti gi dostavija na domasna adresa,kako gi plati?

nemoj da se lazes so ovie tyableti od niv samo problem si napraviv.Strasni glavobolki tahikardija steganje na srceto a nitu 1 kg ne namaliv

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 200
Страница:   <<   < Претходна страница  5 6 7 [8] 9   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 7 [8] 9   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?