|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 8 9 [10]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Нека објасни некој
6.6.2014 0:14:40   
Mila mamicka
Може ли некој да ми каже зошто не можам да ги гледам сликите кои се прикачувани на одредени форуми, на пр. има форум Прикачи ваша слика, а на кој линк и да кликнам, не се појавуваат сликите. Молам некој да ми каже зошто е тоа така, дали оти се поодамна поставени или?

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 226
   RE: Нека објасни некој
6.6.2014 0:26:43   
Melanija RR
Mila mamicka ја разгледав темата , во некои стои само квадрат што значи таа слика повеќе не е достапна или ако е линк од Фејсбук повеќе причини , нема заеднички пријателство, избришана слика, забрана за некои слики/албуми .
Во некои постои каде што има квадрат кога ќе кликнеш на нив отвара нов таб и сликата се гледа

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Mila mamicka)
Непосредна врска до пораките: 227
   RE: Нека објасни некој
8.6.2014 12:22:32   
Mila mamicka
Фала ти Меланија на одговорот, мислев дека е нешто до мојот компјутер.

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 228
   RE: Нека објасни некој
4.7.2014 15:13:22   
MMM27
Да замолам некој од модераторите да ми објасни каде да ги видам резултатите од анкетата која ја поставив. Требаше да биде активна до денес, но не ми ја дава ни во најнови анкети, ни во архивирани. user posted image

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 229
   RE: Нека објасни некој
5.7.2014 23:05:56   
sandriana RR
КЛИК тука, дали ќе видиш? Јас ја најдов во последни архивирани анкети.

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот MMM27)
Непосредна врска до пораките: 230
   RE: Нека објасни некој
7.7.2014 9:07:59   
MMM27
Фала. Видов вчера дека ја има таму, ама баш на 04.07.2014 денот до кога траеше, ја немаше никаде. Проверете го тоа :)

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 231
   RE: Нека објасни некој
18.7.2014 11:10:30   
Mila mamicka
Можеби прашањето не ми е на вистинското место, ама сепак сакам да прашам. Затоа што неодамна се зачленив и станав активна на РР, читам некои од постарите теми и не можам да разберам нешто. Би сакала да ги прашам постарите членови на форумот, што се случило на РР отприлика во мај 2010 година? Некои стари членови си заминале, имало некои несогласувања, не можам да разберам што точно се случило и зошто. Би сакала некој да ми објасни.

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот MMM27)
Непосредна врска до пораките: 232
   RE: Нека објасни некој
18.7.2014 12:27:24   
Felly RR
На форумот секогаш имало и ќе има членови кои доаѓаат и си одат. А причините можат да си ги знаат само тие самите.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Mila mamicka)
Непосредна врска до пораките: 233
   RE: Нека објасни некој
11.12.2015 10:22:58   
Melanija RR

За да ги гледате сите теми во одбраниот форум (Забременување,Бременост,Бебе,Дете, Партнерство,Семеен живот, Заедница) потребно е да одберете: Сите теми. Како што е на сликата.Значи во секој од подфорумите треба да ја одберете таа опција од паѓачкото мено

Прикажи ги последните теми: одберете Сите теми
Вид на прикажување: Прикажи ги сите пораки
(како на сликата)
user posted image
================================================
Клик на Форум-Активни дискусии-
Пишува
Во листата на последни пораки не се прикажани пораките од форумот за муабети*.
Прикажи ги сите пораки >>
За да ги следите и тие теми да се активни на листата на активни дискусии кликнете на самиот збор Прикажи ги сите пораки >>
=======================
Форуми
Во Најнови дискусии кога ќе се кликне е листа на сите теми во кои има нови теми.Тоа се последни 50 теми во кои има нови постови
===============
Форуми
Често поставувани прашања, а исто и во темите За порталот КЛИК ТУКА i КЛИК ТУКА


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 234
   RE: Нека објасни некој
11.12.2015 15:17:17   
lukajana RR
Melanija rr убаво потсетување ,не е лошо понекогаш да ги погледнеме овие теми ,таму има решение на сите дилеми


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 235
Страница:   <<   < Претходна страница  6 7 8 9 [10]
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 8 9 [10]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?